Campbeltown uz Ardrossan Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Campbeltown uz Ardrossan prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Campbeltown līdz Ardrossan. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Campbeltown lai Ardrossan maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Campbeltown lai Ardrossan prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Campbeltown lai Ardrossan ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Campbeltown

Campbeltown atrodas dienvidos ragu pussalā, un tā ir viena no piecām jomām Skotijā klasificēti kā atsevišķs iesala viskijs ražošanas reģionā. Reģionam ir bagāta vēsture, kas ir lepni redzamo muzeja un kultūras mantojuma centrā.

Par Ardrossan

Bez skaistas pludmales un savvaļas piekrastes zonās, Ardrossan ir arī daži vērā ņemami struktūras, piemēram, BARONY Sv Jāņa baznīca, St Peter-in-Chains katoļu baznīca celta zviedru stilā. Lielisks lielās villas iepazīšanās no 19.gadsimta ierindots pusmēness skatu uz pludmali, ir arī skaists skats.

Ardrossan ir arī vieta, izsmalcinātu dabas skaistumu ar stiprs virsotnēm Isle of Arran, Menas salā Jura un zirgu Isle fonā. Holm plantāciju platība starp Ardrossan un Saltcoats ir populāra joma apmeklētājiem, kuriem patīk pastaigas.