Camellia Line prāmji

Camellia Line prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Camellia Line prāmi uz Dienvidkoreju un Japānu. Camellia Line nodrošina garus braucienus starp Dienvidkoreju un Japānu, lai būtu laiks atpūsties un gulēt. AFerry vienmēr lētas cenas Camellia Line prāmji un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Camellia Line prāmji uz Pusanā un Fukuoka. Skatīt zemāk jaunāko Camellia Line prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Camellia Line grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrēšanās ir vismaz 2,5 stundas pirms atiešanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Camellia Line prāmji Maršruti

      Borta Camellia Line prāmju

      Camellia Line ir visas iespējas, jūs varētu sagaidīt no mūsdienu prāmi. Kajītes ir pieejami, lai rezervētu ja vēlaties kādu privātumu vai noķert kādu gulēt uz ilgu ceļojumu. Restorāni uz kuģa ēdieni no visiem virtuvi, tostarp Eiropas, japāņu un korejiešu ēdienu. Jūs atradīsiet arī karaoke telpa arcade un kino, kā arī beznodokļu veikalus.


      Vai jūs izmantojat Camellia Line Busanas Fukuoka prāmi maršrutā, vai Fukuokas Pusanas prāmju pakalpojumu jūs esat pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.