Calvi uz Savona Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Kalvi uz Savonas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Kalvi līdz Savonas. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Kalvi uz Savonas maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Kalvi Savona prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Calvi uz Savona ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Kalvi

Calvi pilsēta dominē iespaidīgo cietoksni un ievērojot tajā ir daudz dārgumiem atklājis tiem, kas izvēlas pastaigāties ārpus ostas un izpētīt ieliņas un veco bruģētas ielas.

Calvi, sākotnēji nelielu zvejas osta, vienmēr ir bijusi vēsturiski nozīmīga, un, pēc tam, kad ir ticis aizņem atveidojums, tas ir pazīstams būt dzimtene Christopher Columbus. Tā paliek galvaspilsēta BALAGNE reģionā, kas ir viens no turīgākajiem jomās Korsiku. Apkārtējiem kalniem un kalni rada dabisku amfiteātri, ko sauc par `dārzs Korsiku."

Calvi piemīt pludmali 6km smalku balto smilšu, blakus seno ostu un vecpilsētu. Tā ir viena no skaistākajām pludmalēm uz salas ar maigu slīpums un drošu peldvietu seklas, tirkīza zilajiem ūdeņiem. Vindsērfings, niršana, reaktīvo slēpošana, jahtu, ūdens slēpošana un paragliding ir vieni no dažādiem ūdens sporta veidiem šajā ideāls iestatījumu.

Par Savonas

Savona ir viena no svarīgākajām pilsētām, ostām un rūpniecības centriem Ziemeļeiropā Itālijas reģionā Ligūrijas uz Vidusjūru. Tas atrodas apmēram 25 jūdzes no Dženovas. Savona ir daļa no provinces ar vislielāko mežsaimniecības segumu visā Itālijā.

Savona ir pazīstama jau kopš sākuma romiešu laikiem. Viduslaikos tas bija plaukstoša svarīgs tirdzniecības centrs, līdz sakāva un anektēja Dženovā 1528. vietējiem objektiem Savonas ir 16.gadsimta pils un katedrāle (16.-19. Gs.).