Calvi Nicas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Kalvi Nicas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Kalvi uz Nicu. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Kalvi Nicas maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Kalvi Nice prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Calvi uz Nicu ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Kalvi

Calvi pilsēta dominē iespaidīgo cietoksni un ievērojot tajā ir daudz dārgumiem atklājis tiem, kas izvēlas pastaigāties ārpus ostas un izpētīt ieliņas un veco bruģētas ielas.

Calvi, sākotnēji nelielu zvejas osta, vienmēr ir bijusi vēsturiski nozīmīga, un, pēc tam, kad ir ticis aizņem atveidojums, tas ir pazīstams būt dzimtene Christopher Columbus. Tā paliek galvaspilsēta BALAGNE reģionā, kas ir viens no turīgākajiem jomās Korsiku. Apkārtējiem kalniem un kalni rada dabisku amfiteātri, ko sauc par `dārzs Korsiku."

Calvi piemīt pludmali 6km smalku balto smilšu, blakus seno ostu un vecpilsētu. Tā ir viena no skaistākajām pludmalēm uz salas ar maigu slīpums un drošu peldvietu seklas, tirkīza zilajiem ūdeņiem. Vindsērfings, niršana, reaktīvo slēpošana, jahtu, ūdens slēpošana un paragliding ir vieni no dažādiem ūdens sporta veidiem šajā ideāls iestatījumu.

Par Nicas

Nica ir 5. lielākā pilsēta Francijā, un viens no visvairāk apmeklētajām pilsētām pēc Parīzē, galvenokārt angļu, amerikāņu, skandināvu un itāļu tūristiem. Nice lepojas Izsakās balto smilšu pludmales un netālu no slavenās pilsētas Cannes.

Pirms 2000 gadiem, iedzīvotāji no Marseļas ieguva Nice no Itālijas, un to sauca NIKAIA pēc Nike, grieķu dieviete uzvaru. Nice vienmēr ir bijusi apstrīdēta teritorija; ilgu laiku, tā bija daļa no Itālijas un galu galā 1861. gadā; tas tika pievienots Francijas impērijas.

Nice piedāvā dažādas aktivitātes un ērtības no izmitināšanas un ēdināšanas, iepirkšanās, sauļoties un peldēties. Kinoteātri, teātri, opera un muzeji ir visas jūsu durvīm solis. Alternatīvi jūs varat vienkārši pastaigāties gar Promenade des Anglais un baudīt burvīgu skatu.

Nicā ir daudz skaistu kvadrātu apmeklēt, tostarp Place Massena, kas ir viens no visvairāk pārstāvja Nicas vai iespaidīgu Tete au Carré, ēkas Louis Nucera bibliotēkā. Ir daudzas svarīgas muzejiem Nice, piemēram, Marka Šagāla, Matisse, muzejs Modernās mākslas un Massena. Lai gan šajā reģionā, jūs varat arī apmeklēt Pablo Pikaso un Antibes muzejs.