Calvi Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Calvi atrodas uz ziemeļu krastu Francijas salā Korsikā. Prāmji no Calvi Korsikā burāt uz Nicu Francijā ar operatoriem, piemēram, Corsica Ferries. Jūs varat atrast izbraukšanas grafikus zemāk paneļa un izmantojot rezervācijas sistēma pa kreisi, jūs varat rezervēt prāmju ar AFerry

  • Calvi Prāmji
  • Calvi Prāmji
  • Calvi Prāmji

Prāmji uz un no Korsiku

Corsica Ferries piedāvā lielisku kabīnes, bārus, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, bērnu rotaļu istabas, peldbaseini, solārijus un veikali. Plašs kabīnes palīdz jums atpūsties un justies kā mājās, kamēr uz kuģa.

Par Kalvi

Calvi pilsēta dominē iespaidīgo cietoksni un ievērojot tajā ir daudz dārgumiem atklājis tiem, kas izvēlas pastaigāties ārpus ostas un izpētīt ieliņas un veco bruģētas ielas .

Calvi, sākotnēji nelielu zvejas osta, vienmēr ir bijusi vēsturiski nozīmīga, un, pēc tam, kad ir ticis aizņem atveidojums, tas ir pazīstams būt dzimtene Christopher Columbus. Tā paliek galvaspilsēta BALAGNE reģionā, kas ir viens no turīgākajiem jomās Korsiku. Apkārtējiem kalniem un kalni rada dabisku amfiteātri, ko sauc par `dārzs Korsiku."

Calvi piemīt pludmali 6km smalku balto smilšu, blakus seno ostu un vecpilsētu. Tā ir viena no skaistākajām pludmalēm uz salas ar maigu slīpums un drošu peldvietu seklas, tirkīza zilajiem ūdeņiem. Vindsērfings, niršana, reaktīvo slēpošana, jahtu, ūdens slēpošana un paragliding ir vieni no dažādiem ūdens sporta veidiem šajā ideāls iestatījumu.

Calvi ostas

Calvi ir ostas ziemeļu krastā Korsikas, kas piedāvā regulārus saites uz Nicu Francijā, un tādējādi ir populārs veids, kā iegūt un izslēgt salas. Prāmji no Calvi var rezervēt ar AFerry izmantojot rezervācijas formu pa kreisi.

Calvi ostu iekārtām

Calvi Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas

Darba Kalvi

No Ile Rousse.: Veikt N197 un turpinās taisni 22 km. No Ajaccio: Veikt N194; turpiniet uz D81, kas aizvedīs jūs tieši uz Kalvi.

Train Korsikas sauc Trinighellu, daudzi tūristi apmeklēt salu ar vilcienu.

Visur Korsikā ir labi savienota ar pārējo salu daudzu autobusu pakalpojumiem.

Calvi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Corsica-Sardinia Ferries

Port de Commerce, Quai Landry, 20260 Calvi, Corsica