CalMac Ferries

CalMac Ferries
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Pašlaik nav iespējams rezervēt CalMac prāmjus ar AFerry. Lai rezervētu prāmjus Orkneju un Skotiju, izvēlēties Pentland Ferries , vai prāmji uz Skotiju, Orkneju un Šetlendas salu, ieskatieties Northlink Prāmji .

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Check-in closes: Vehicles: 60 minutes before departure Foot Passengers: 30 minutes prior to departure.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

CalMac Ferries Maršruti

   Uz kuģa ar CalMac

   CalMac Ferries ekspluatē floti 31 kuģiem, kas ietver lielu kruīza prāmju galvenajiem, garas ilgums ceļiem un mazākiem, videi draudzīgiem hibrīda kuģu maršrutos uz nelielajām salām. Atkarībā no maršruta, borta līdzekļus mainīsies, jo lielāki kruīza kuģi ir vairāk jaudas, lai ērtības.

   Pārtika ir liela daļa no CalMac borta piedāvājumu, un jums patiešām ir sabojāt par izvēli ar mutes dzirdīšanu izvēlni no Jūrnieku kafejnīcu . Katrs ēdiens satur vietējas izcelsmes sastāvdaļas no Skotijas un apkārtējām salām CalMac sniegtajiem savienojumus. Skotijas Isles ir apveltīta ar dabas pieliekamais fit par karali.

   Borta mazumtirdzniecības veikals piedāvā īpašu virkni salu saistīto dāvanas un suvenīrus, ieskaitot mūziku, grāmatām un konditorejas. Jūs varat arī uzņemt avīzes un žurnālus, lai saglabātu jūs izklaidēs jūsu ceļojuma laikā. Lielākā daļa krājuma borta veikalā tiek iegūts no vietējiem piegādātājiem, kas nozīmē, ka suvenīri atšķiras atkarībā no maršruta esat lietojis.

   Lielāki kuģi ietver TV un novērošanas atpūtas. Skaidrā dienā, novērošanas atpūtas sniedz brīnišķīgu skatu uz jūru un krasta līniju. TV atpūtas telpā ir laba izvēle, ja laika apstākļi nav tik labi, un jūs vēlaties, lai saglabātu bērnus izklaidēs, vai panākt ar dažiem jaunumiem.

   CalMac kuģu vairākums nodrošina bērnu pārtīšanas galdiņi.