Calais uz Folkestone ar Eurotunnel

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 35 šķērsošana katru dienu
    35 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Calais uz Folkestone cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Darba labāko cenu par jūsu Calais uz Folkestone prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Kalē līdz Folkestone. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Calais uz Folkestone maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Kalē uz Folkestone prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Calais uz Folkestone ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Calais

nodoklis ir zemāks par cigaretēm un alkohola Kalē, kas nozīmē, ka vidējais angļu tūristi dodas tur, lai "booze kruīzi". Ir lielas noliktavas ap pilsētu, kurā jūs varat izmantot šo zemām cenām, visvairāk pazīstams Eurocity.

Par Folkestone

Folkestone ir angļu termināls Lamanša tuneļa un piedāvā regulārus vilcienus no Anglijas dienvidu krastu uz Kalē uz Francijas ziemeļos. Ar vidējo brauciena laiks tikai 40 minūtes, tas ir ātrākais veids, kā šķērsot Lamanšu no dienvidu piekrastē.

Folkestone būs apburt jums ar garu pilsētas, šarmu tās iedzīvotāju un skaistumu tā laukos. Cilvēki, kam patīk pastaigas patiks apdullināšanu Scenic maršrutu un slavenā milzu kalna skaitlis balta zirga, kas ir izgrebtas kalna pusē Downs. Folkestone ir slavena arī ar savu ikgadējo Folkestone literārais festivāls, kas ir starptautiski pazīstams.