Calais uz Angliju Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Calais

nodoklis ir zemāks par cigaretēm un alkohola Kalē, kas nozīmē, ka vidējais angļu tūristi dodas tur, lai "booze kruīzi". Ir lielas noliktavas ap pilsētu, kurā jūs varat izmantot šo zemām cenām, visvairāk pazīstams Eurocity.

Calais prāmju osta atrodas pāri kanālam no Dover krastā Francijas ziemeļos, tas atrodas uz visvairāk apmeklē kuģošanas ceļiem pasaulē, un ir vistuvāk Francijas pilsēta uz Apvienoto Karalisti. Calais prāmju osta atrodas ērtā vietā, lai varētu viegli piekļūt ostai pašai, bet arī uz veikaliem un restorāniem apkārtnes ko tādu, kas tieši saistīta ar Francijas autoceļu sistēmā. Prāmji no Kalē prāmju ostas var rezervēt viegli caur AFerry.

Par Anglijas

Anglija katru gadu piesaista daudzus apmeklētājus ar savu daudzveidīgo kultūru, dažādas ainavas un bagātu vēsturi.

Daudzi tūristi pieturēties Londonā ar tās daudzajām bezmaksas muzejiem un pasaules slavenākajiem pieminekļiem, piemēram, Big Ben, bet Anglijā ir daudz ko piedāvāt jums papildus kapitālu. Vai ne tikai stick uz Londonu nākamreiz jūs apmeklējat.

Ir daudz vairāk, lai Anglijā nekā galvaspilsētā. Labākais veids, kā izpētīt to? Ar savu auto, protams.

Neaizmirstiet Anglijā ir mājvieta Manchester - dzimtene Oasis un mājās divi no Eiropas lielākajiem futbola komandu, kā arī pasaules slaveno universitātes pilsētās Oksfordas vai Kembridžas.