Calais uz Dover Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 9 šķērsošana katru dienu
    1 h 30 min
    Saņemt cenu
  • 21 šķērsošana katru dienu
    1 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Calais uz Dover cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Darba labāko cenu par jūsu Kalē uz Dover prāmja

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Kalē līdz Dover. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Calais uz Dover maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Kalē līdz Dover prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Calais uz Dover ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Calais

nodoklis ir zemāks par cigaretēm un alkohola Kalē, kas nozīmē, ka vidējais angļu tūristi dodas tur, lai "booze kruīzi". Ir lielas noliktavas ap pilsētu, kurā jūs varat izmantot šo zemām cenām, visvairāk pazīstams Eurocity.

Par Dover

Dover ir vispopulārākais ostu Anglijā, un vārti uz Franciju daudziem britu tūristiem. Dover saskaras šaurāko daļu kanālu, un skaidrā dienā var redzēt Francijā no prāmju ostas. Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Dover uz Calais vai Denkerkas ar AFerry. Ar tik daudziem dēļ ceļot ar prāmi tas nav pārsteigums, ka Dover prāmju maršruti ir daži no populārākajiem veidiem, kā ceļo uz vai no AK.

Kā īsāko kanāla šķērsošanai starp Angliju un Franciju, Dover ir bijusi populāra pieslēgvieta, lai cilvēki, kuri vēlas, lai izpētītu kontinentālo Eiropu. Portreta krīta klintis kļuvuši pazīstami kā White klintis Dover, un to var uzskatīt par jūdžu pāri kanālam. Dover lepojas ar saviem transporta pakalpojumus un tūrismu, un ir 3 muzeji; galvenais Dover Muzejs, Dover Transporta muzejs un Romiešu Painted Nams.