Cairnryan uz Larne Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 6 šķērsošana katru dienu
    2 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Cairnryan uz Larne cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Darba labāko cenu par jūsu Cairnryan uz Larne prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Cairnryan līdz Larne. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Cairnryan uz Larne maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Cairnryan uz Larne prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cairnryan uz Larne ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Cairnryan

Cairnryan osta ir bijusi būtiska nozīme jūrniecības vēsturē. Būt tuvāk pa jūru uz Ziemeļīriju nekā Stranraer, tad atrakcijas Cairnryan kā prāmju ostas noveda pie ēkas ar P&O prāmju roll-on roll-off galastacijas šeit 1970, piedāvājot īsāku prāmi šķērsošanas uz Larne prāmju ostas.

Par Lārna

Larne ir ideāla vieta, no kuras iepazīt skaisto lauku ainavu County Antrim un slavenā Causeway piekrastes Route. Slavenais Antrim Coast Road ar tās 36 jūdzes no iespaidīgu kaļķakmens krasta faktiski sākas no Larne. Prāmji no Larne iet Cairnryan un Troon Skotijā un to var rezervēt, izmantojot AFerry

Larne ir gan modernākā un lielākā seno vietu. No pilsētas nosaukums tiek uzskatīts, ka ir iegūti no princi sauc Lathar, dēls sena īru karalis, kurš tika piešķirts par zemes viņa tēvs. Teritorija bija saukt Lathar-na, kas nozīmē zemēm Lathar, un tas ir anglicized uz Larne.

Larne ir aizņemts pilsēta, kas piedāvā plašu veikalu un vairāku lielisku parku un atpūtas iespējām. Jo Lārna varat baudīt daudzas āra aktivitātēm, tostarp golfs, riteņbraukšana un putnu vērošanu. Carnfunnock Country Park apvieno atrakcijas un izklaides ar krāšņumu tās dabas ainavām.

kultūras centrs Larne s Borough ir Carnegie Bibliotēka, kas sastāv no Larne muzejs, John Clifford galerija, Larne Art Club, Larne Drāmas Circle un Larne & rajona vēsturiskā biedrība. Jo Larne Borough ir daudz pilsētu un ciematu vērts apmeklēt, piemēram, Ballycarry, Cairncastle un Glynn.