Cairnryan Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Cairnryan Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Cairnryan ar AFerry. Prāmji uz Cairnryan, Skotijā, ir pieejami no Ziemeļīrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Cairnryan no Belfāstas un Larne.

Cairnryan Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Cairnryan tiek darbināti ar P & amp; amp; O Ferries un Stena Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Cairnryan, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Cairnryan, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Liverpūles Birkenhead un Troon, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāni

Cairnryan prāmji ar P & amp;. Amp; O Ferries un Stena Line ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Cairnryan būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Larne - Cairnryan
(P&O Ferries)
460 €
  • Rezervēts: Pr, 24.8.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 11.9.2020. - Ce, 17.9.2020.
  • Mikroautobuss + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Cairnryan Prāmji
  • Cairnryan Prāmji
  • Cairnryan Prāmji

Par Cairnryan

Cairnryan osta ir bijusi būtiska nozīme jūrniecības vēsturē. Būt tuvāk pa jūru uz Ziemeļīriju nekā Stranraer, tad atrakcijas Cairnryan kā prāmju ostas noveda pie ēkas ar P&O prāmju roll-on roll-off galastacijas šeit 1970, piedāvājot īsāku prāmi šķērsošanas uz Larne prāmju ostas.

Prāmji uz un no Cairnryan

P&O Ferries pansija iespējas ietver veikali, kafejnīca, restorāni, piano bārs, kino, dzīvu izklaides, kazino, maiņas punkts un kabīnes iegūt labu nakts miegu.

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

Cairnryan ostas

Cairnryan ir mazs ciems ar skatu Lochryan un ir ievērojama šodien tās lielas, modernas prāmju ostas, ko vada P&O Īrijas jūras prāmjiem, kas savieno Skotiju ar Larne prāmju ostas Ziemeļu Īrijā. Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Ziemeļīrijā ar AFerry.

Cairnryan ostu iekārtām

P&O Īrijas jūras prāmjiem Terminal piedāvā pasažieriem lielisku reģistratūras telpas, kā arī plašu uztveršanas zonā, bagāžu zona, bērnu rotaļu laukums, invalīdu un bērnu pārģērbšanās telpas un fabulas Snack Bar & Shop.

Nokļūšana Cairnryan

Cairnryan osta atrodas dienvidrietumu stūrī Skotijas 5 jūdzes uz ziemeļiem no Stranraer uz A77. No dienvidiem sekot M6/A74 iepriekšējo Carlisle uz Gretna, un tad A75 rietumiem. Tieši pirms Stranraer, ņem tiesības uz A751 un tad A77 līdz Cairnryan. Port atrodas 5 jūdzes uz ziemeļiem. No Ziemeļu Cairnryan ir sasniegts, sekojot A77 piekrastes ceļu no Ayr.

Stranraer Harbour dzelzceļa stacija atrodas aptuveni 5 jūdzes no Cairnryan prāmju ostas. Taksometrs ir pieejams ārpus stacijas.

Treneri no visas Lielbritānijas doties tieši uz Stranraer prāmju terminālis, tad vietējo autobusu pakalpojumu Cairnryan prāmju ostas.

Grāmatu Cairnryan prāmji tiešsaistē ar AFerry. Šeit Jūs varat atrast noderīgu informāciju par biļešu Cairnryan Ferries, iegūt jaunāko īpašos piedāvājumus, un redzēt sarakstu no lētākajiem Cairnryan prāmju pārceltuves.

Cairnryan Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

P&O Ferries

Cairnryan, Stranraer, Wigtownshire, DG9 8RF, Scotland

Stena Line

Loch Ryan Port, Belfast Way, Cairnryan, Dumfries and Galloway, DG9 8RG , Scotland