Cagliari uz Sicīlijā Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Cagliari

Casteddu ir Sardīnijas nosaukums Cagliari, kas nozīmē pili. Vecā pilsētas daļa ir ziņkārīgi sauc Castello (pils - lai gan nav pils tika kādreiz tur uzbūvēta) atrodas uz kalna skatu uz līci Kaljāri

No šejienes jūs varat redzēt visu pilsētu apsargā. vēl joprojām neskartos pilsētas sienām un baltā kaļķakmens Towers ir Pancras torni un Elephant tornis būvēts ar Pisans 11. gadsimtā. Jūs varat izpētīt gleznaino veco pilsētas daļu dominē skaisto viduslaiku arhitektūra.

Ja ceļojat no Cagliari, apmeklējiet lielākais zivju tirgus Itālijā slaveno lielākajai dažādas zivis pieejams pārdošanai gan valsts, gan tirdzniecībā.

līcis Cagliari arī zināmu kā Angels līcis trāpīgi sauc tāpēc pasakains panorāmas skatu tā piedāvā un kā apledojuma uz kūka Cagliari ir viena no garākajām pludmalēm Itālijā sauc Poetto pludmali, kas ir 13 km no smalkas baltas graudainu smiltis.

Par Sicīliju

Sicīlija ir populārs galamērķis tūristiem no visas pasaules, kuri ganāmpulka Sicīlija ir skaistas pludmales un apdullināšanu viedokli. Pieredze visu, Sicīlija ir piedāvāt, no arābu-ietekmēja arhitektūru uz iespaidīgo Etnas.