Cagliari Palermo Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 krustojumi katru nedēļu
    13 h
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Cagliari uz Palermo prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Cagliari uz Palermo. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Cagliari Palermo maršrutā ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Cagliari uz Palermo prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cagliari Palermo ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Cagliari

Casteddu ir Sardīnijas nosaukums Cagliari, kas nozīmē pili. Vecā pilsētas daļa ir ziņkārīgi sauc Castello (pils - lai gan nav pils tika jebkad uzbūvēta tur) atrodas uz kalna skatu uz līci Cagliari.

No šejienes jūs varat redzēt visu pilsētu apsargāta ar vēl neskartas pilsētas sienām un baltā kaļķakmens Towers ir Pancras torni un Elephant tornis būvēts ar Pisans 11. gadsimtā. Jūs varat izpētīt gleznaino veco pilsētas daļu dominē skaisto viduslaiku arhitektūra.

Ja ceļojat no Cagliari, apmeklējiet lielākais zivju tirgus Itālijā slaveno lielākajai dažādas zivis pieejams pārdošanai gan valsts, gan tirdzniecībā.

Cagliari pazīstams arī kā Eņģeļu līci līcis trāpīgi sauc tāpēc pasakains panorāmas skatu tā piedāvā un kā apledojuma uz kūka Cagliari ir viena no garākajām pludmalēm Itālijā sauc par Poetto pludmali, kas ir 13 km no smalkas baltas graudainu smiltis.

Par Palermo

Palermo ir galvaspilsēta Sicīliju, jo ilgi pirms senajiem grieķiem. Tas sasniedza savu kultūras augstumu arābu okupācijas laikā, kad kļuva zināms par savu augsto kvalitāti mošejas un pilis un to dinamiskas dārzi, no kuriem daudzi joprojām ir vērts apmeklēt šodien. Šodien tā ir arī mājvieta vairākiem svarīgiem vīndaru.