Cagliari Neapoles Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 šķērsošana katru dienu
    14 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Cagliari Neapoles prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Cagliari Neapoles. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Cagliari Neapoles maršrutā ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Cagliari Neapoles prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cagliari uz Napoli ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Cagliari

Casteddu ir Sardīnijas nosaukums Cagliari, kas nozīmē pili. Vecā pilsētas daļa ir ziņkārīgi sauc Castello (pils - lai gan nav pils tika jebkad uzbūvēta tur) atrodas uz kalna skatu uz līci Cagliari.

No šejienes jūs varat redzēt visu pilsētu apsargāta ar vēl neskartas pilsētas sienām un baltā kaļķakmens Towers ir Pancras torni un Elephant tornis būvēts ar Pisans 11. gadsimtā. Jūs varat izpētīt gleznaino veco pilsētas daļu dominē skaisto viduslaiku arhitektūra.

Ja ceļojat no Cagliari, apmeklējiet lielākais zivju tirgus Itālijā slaveno lielākajai dažādas zivis pieejams pārdošanai gan valsts, gan tirdzniecībā.

Cagliari pazīstams arī kā Eņģeļu līci līcis trāpīgi sauc tāpēc pasakains panorāmas skatu tā piedāvā un kā apledojuma uz kūka Cagliari ir viena no garākajām pludmalēm Itālijā sauc par Poetto pludmali, kas ir 13 km no smalkas baltas graudainu smiltis.

Par Neapole

Neapole (Napoli itāļu) ir trešā lielākā pilsēta Itālijā, un ir ievārījuma pildīta ar vēsturi un kultūru ap katru stūri. Un, protams, šeit jūs atradīsiet arī picu pasaulē. Tikai jābūt uzmanīgiem, šķērsojot ceļu, kā neapoliešu autovadītāji ir slaveni vadītāja nolaidība.

Jāredz apskates vietas slavenā Piazza del Plebiscito, Via San Biaggio - galveno ielu, kas sadala Neapoles vēsturiskajā centrā, slavenās Doma katedrāle un, protams, Nacionālais arheoloģijas muzejs.

Un pēc dienas ekskursijās, kas varētu būt labāks par pasaules slaveno Napoli picas? Pica dzimis Neapolē un Neapoles stila picas - vienkāršām sastāvdaļām, kas ir Kožļājamā mīklu un nedaudz charred - ir pasaules standarta picas. Atšķirībā no citām pilsētām visā Itālijā, jūs nevarēsiet atrast sliktu picērija Neapolē. Būtu Neapoles zaimošana kalpot sliktu picu.