Cagliari Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Cagliari Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Cagliari ar AFerry. Jūs varat izmantot Cagliari veikt prāmjus ap Sardīniju un arī uz Itāliju un Sicīliju. Vietējie pakalpojumi Sardīnijā ir pieejami no Cagliari uz Arbatax kamēr prāmji prom no Sardīnijas bura Civitavecchia, Neapolē un Palermo.

Cagliari Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Cagliari tiek darbināti ar Tirrenia di Navigazione. Kad jūs meklēt prāmi uz Cagliari, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Arbatax, Olbia un Porto Torres, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Cagliari, prāmji ar Tirrenia di Navigazione ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Cagliari būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Cagliari Prāmji
  • Cagliari Prāmji
  • Cagliari Prāmji

Par Cagliari

Casteddu ir Sardīnijas nosaukums Cagliari, kas nozīmē pili. Vecā pilsētas daļa ir ziņkārīgi sauc Castello (pils - lai gan nav pils tika kādreiz tur uzbūvēta) atrodas uz kalna skatu uz līci Kaljāri

No šejienes jūs varat redzēt visu pilsētu apsargā. vēl joprojām neskartos pilsētas sienām un baltā kaļķakmens Towers ir Pancras torni un Elephant tornis būvēts ar Pisans 11. gadsimtā. Jūs varat izpētīt gleznaino veco pilsētas daļu dominē skaisto viduslaiku arhitektūra.

Ja ceļojat no Cagliari, apmeklējiet lielākais zivju tirgus Itālijā slaveno lielākajai dažādas zivis pieejams pārdošanai gan valsts, gan tirdzniecībā.

līcis Cagliari arī zināmu kā Angels līcis trāpīgi sauc tāpēc pasakains panorāmas skatu tā piedāvā un kā apledojuma uz kūka Cagliari ir viena no garākajām pludmalēm Itālijā sauc Poetto pludmali, kas ir 13 km no smalkas baltas graudainu smiltis.

Prāmji uz un no Cagliari

Viss Tirrenia Prāmji piedāvā fantastisku klāstu borta iekārtām. Daži no tiem ir luksus atpūtas telpas, centrālā zona ar panorāmas skatu, bārs zāle, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, iepirkšanās un izklaides rajoniem. Ir arī plašas kajītes iekārtotas pēc augstākajiem standartiem.

Cagliari ostas

Cagliari ir galvaspilsēta salā Sardīnijā. Ar AFerry, jūs varat pasūtīt krustojumu no Cagliari prāmju ostas uz Spāniju, Sicīlijā, Sardīnijā un kontinentālo Itāliju ar Tirrenia un Grimaldi Lines.

Cagliari ostas iekārtām

Cagliari osta ir viena no vairāk mūsdienu prāmju termināliem Itālijā, kā arī viens no lielākajiem. Tāpēc Cagliari ostas ir daudz iespējas, lai nodrošinātu gandarījumu, lai pasažieri, kas ir ieradušies pāri no Vidusjūras.

Nokļūšana Cagliari

Cagliari prāmju osta atrodas mazāk nekā pusotra kilometra attālumā no galvenās pilsētas, un ir labi iezīmētas. Tirrenia prāmju terminālis ir Molo Sabaudo.

Grimaldi Lines Jūs atradīsiet arī vairākas atpūtas telpas ar ērtām sēdvietām, restorāni un bāri, un bērnu spēļu laukumu. Daudzi no prāmju darboties arī baseini vasaras mēnešos, un par dažiem jūs pat varat palutināt sevi ar luksusa spa ārstēšanu.

Neatkarīgi kompānija izvēlaties jūs atradīsiet rezervējot Cagliari prāmis ar AFerry vienkāršs un tiešs.

Cagliari Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Gruppo Grendi

Loc. Porto Canale, Viale Pula, 09100 Cagliari, Sardinia, Italy

Tirrenia di Navigazione

Molo Sanità Stazione Marittima, Porto di Cagliari, 09125 Cagliari, Sardinia, Italy