Cagayan De Oro prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Cagayan De Oro ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Filipīnās ir pieejami no Cagayan De Oro uz Cebu City.

Cagayan De Oro Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Cagayan De Oro ir darbināmas ar 2GO Travel. Kad jūs meklēt prāmi uz Cagayan De Oro, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Cagayan De Oro prāmji ar 2GO Travel ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Cagayan De Oro būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Cagayan De Oro prāmji
  • Cagayan De Oro prāmji
  • Cagayan De Oro prāmji

Par Cagayan De Oro

Cagayan de Oro ir pilsētas ziemeļu Mindanao, Filipīnās un ir pazīstama kā "City of Golden Draudzība". Par "Oro" nosaukumu, ir mājiens par agrīnās spāņu okupācijas, kad zelts tika atklāta Cagayan de Oro upi, kas ir šodien uzņēmējas white water rafting un smaiļošana piedzīvojumiem. Pilsētā ir vibarnt atmosfēru un spēcīgu kulinārijas skatuves, un tur ir daudz centri iepirkties, bāriem un restorāniem.

Prāmji uz un no Cagayan De Oro

2GO Travel prāmji piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un iespējas. Atkarībā no kuģa, uz klāja jūs atradīsiet ēdamzonas, veikali, spa un salons un funkcija telpu. Neatkarīgi no kuģa jūs, jūs varat garantēt, skaistu skatu un vienmērīgu braucienu.

Cagayan De Oro ostas

Cagayan De Oro osta atrodas uz ziemeļaustrumu piekrastē no pilsētas. Osta var atrast ziemeļu piekrastē Mindanao salā. Prāmji no Cagayan De Oro doties uz Manila, Cebu City un Bacolod City.

Tālāk, jūs varat atrast visu Cagayan de Oro prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Cagayan De Oro ostu iekārtām

osta ir moderna un piedāvā dažas vienkāršas iespējas. Pati pilsēta piedāvā restorānus un veikalus, ja jūs vēlētos, lai pusdienot pirms iekāpšanas jūsu prāmi.

Nokļūšana Cagayan De Oro ostas

Cagayan De Oro ir dažādas metodes, transporta, lai saņemtu jums uz portu. Gaisa kondicionieris, taksometri ir pieejami, un mēs iesakām uzstāt uz maksājot caur skaitītāju, kā vienošanās par fiksētu cenu bieži vien vairāk. Jūs varētu arī iegūt autobusu, motorela (līdzīgi kā tu-tuk) vai jeepney.

Cagayan De Oro Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

2GO Travel

J. Pacana St., Puntod, Cagayan de Oro City, (Puntod Pier), Philippines