Cagayan De Oro uz Manila Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Getting labāko cenu jūsu Cagayan De Oro uz Manila prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Cagayan De Oro uz Manila. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Cagayan De Oro uz Manila maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Cagayan De Oro uz Manila prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cagayan De Oro uz Manila ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Cagayan De Oro

Cagayan de Oro ir pilsētas ziemeļu Mindanao, Filipīnās un ir pazīstama kā "City of Golden Draudzība". Par "Oro" nosaukumu, ir mājiens par agrīnās spāņu okupācijas, kad zelts tika atklāta Cagayan de Oro upi, kas ir šodien uzņēmējas white water rafting un smaiļošana piedzīvojumiem. Pilsētā ir vibarnt atmosfēru un spēcīgu kulinārijas skatuves, un tur ir daudz centri iepirkties, bāriem un restorāniem.

Par Manila

Manila ir kapitāla Filipīnām, tā kombināciju mūsdienu debesskrāpjiem un spāņu koloniālās arhitektūras, tanī krastā uz salas Luzon. No Old Manilas centrā ir sienu pilsēta, Intramuros. Populārs apskates vietas Fort Santiago, leģendārs citadele un bijušais militārais cietums un 16.gadsimta baroka baznīcu San Agustin