Prāmis uz Caen

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Caen Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Caen ar AFerry. Prāmji uz Caen, Francijā, ir pieejami no Anglijas. Jūs varat veikt prāmi uz Caen no Portsmouth.

Caen Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Caen darbina ar Brittany Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Caen, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Dieppe un Le Havre, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Caen prāmji ar Brittany Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Caen būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Portsmouth - Caen
(Brittany Ferries)
604 €
  • Rezervēts: Ce, 24.9.2020.
  • Ceļojiet: Tr, 30.6.2021. - Pr, 5.7.2021.
  • Automašīna + 2
  • Prāmis uz Caen
  • Prāmis uz Caen
  • Prāmis uz Caen

Par Caen

Caen ir kapitāla Lejasnormandijā un nosaka starp divām upēm ORNE un Ödön. Caen bija viens no daudzajiem pilsētām cieš negatīvu ietekmi uz Otrā pasaules kara.

Pilsēta tika bombardēja ar D-dienā un ir teikt, ka dega nedēļu pirms atbrīvoja. Bojājums bija grand mērogā, un vienīgās paliekas no pagātnes saglabāsies bija vaļņiem Chateau un divas lielas Abbeys. Tās tika būvētas Viljams Iekarotājs kad viņš nodibināja pilsēta 11. gadsimtā.

Par pludmales ir vietas D-Day izkraušanu un daži no labākajiem, lai apmeklētu ir Mulberry Harbour pie Arromanches (ziemeļaustrumiem no Bayeux) un Pointe du Hoc uz Omaha Beach. Caen ir lieliskas iepirkšanās iespējas un daudzas citas vēsturiskas vietas apmeklēt.

Prāmji uz un no Caen Ouistreham

Brittany Ferries laivas piedāvājam ērtas atpūtas zonas, interneta piekļuves un dažādi bāri un restorāni. Jūs atradīsiet arī kinoteātri, bērnu izklaides un disko klubi borta dažiem kuģiem. Tas viss nozīmē, ka jūs nekad nebūs garlaicīgi klāja Brittany Ferries prāmi!

Caen ostas

Caen Prāmju osta atrodas nelielajā ostas pilsētas Ouistreham kas grīvā Canal de Caen à la Mer (Canal no Caen). Šo kanālu veido grupas piestātņu un doku un savieno ostu Caen uz pilsētu Caen plūst lejup uz pilsētas Ouistreham un Lamanša. Caen piedāvā ātru un regulārus braucienus uz Apvienoto Karalisti, un visi šie prāmji var rezervēt, izmantojot AFerry.

Caen ostu iekārtām

Caen prāmju ostas, ir iespējas, piemēram, kafejnīcu un bāru, tualetes, Bureau de pārmaiņas, pakalpojumi invalīdiem, transporta pakalpojumus, lai kājāmgājējiem transportēt viņus uz un no termināls uz kuģu ielidošanu un izlidošanu un samaksas tālruni. Visas šīs iespējas ir atvērtas visiem braucieni un nedēļas nogalēs.

Autostāvvieta ir pieejama ārpus pasažieru termināla un maksimālais uzturēšanās ir līdz pat 72 stundām. Nav maksas autostāvvietu, bet transportlīdzekļi tiek atstāts īpašnieka riskam.

Nokļūšana Caen

osta ir tikai 15 kilometri vai 7 jūdzes uz ziemeļiem no Caen pilsētas piekļūt, izmantojot ātru divu brauktuvju. No Parīzes, ņem A13 ROUEN/Dižona automaģistrāle, un pēc tam sekojiet norādēm uz Ouistreham/Car prāmi. N175 savieno Monsenmišela un Bretaņu, lai Caen un N13 savieno Bayeux un Cherbourg uz Caen. N158 noved pie Caen no Lemānas un Luāras ieleja.

Tuvākā dzelzceļa stacija atrodas Caen, tikai 18 km attālumā no prāmju ostas. Jūs varat veikt vilcienu no Gare St - Lazare, Parīze uz Caen. SNCF darbojas pakalpojumus Caen.

Caen Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Brittany Ferries

Avenue du Grand Large,Ouistreham, 14150 Ouistreham, France