Caen uz Angliju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Caen

Caen ir kapitāla Lejasnormandijā un nosaka starp divām upēm ORNE un Ödön. Caen bija viens no daudzajiem pilsētām cieš negatīvu ietekmi uz Otrā pasaules kara.

Pilsēta tika bombardēja ar D-dienā un ir teikt, ka dega nedēļu pirms atbrīvoja. Bojājums bija grand mērogā, un vienīgās paliekas no pagātnes saglabāsies bija vaļņiem Chateau un divas lielas Abbeys. Tās tika būvētas Viljams Iekarotājs kad viņš nodibināja pilsēta 11. gadsimtā.

Par pludmales ir vietas D-Day izkraušanu un daži no labākajiem, lai apmeklētu ir Mulberry Harbour pie Arromanches (ziemeļaustrumiem no Bayeux) un Pointe du Hoc uz Omaha Beach. Caen ir lieliskas iepirkšanās iespējas un daudzas citas vēsturiskas vietas apmeklēt.

Par Anglijas

Anglija katru gadu piesaista daudzus apmeklētājus ar savu daudzveidīgo kultūru, dažādas ainavas un bagātu vēsturi.

Daudzi tūristi pieturēties Londonā ar tās daudzajām bezmaksas muzejiem un pasaules slavenākajiem pieminekļiem, piemēram, Big Ben, bet Anglijā ir daudz ko piedāvāt jums papildus kapitālu. Vai ne tikai stick uz Londonu nākamreiz jūs apmeklējat.

Ir daudz vairāk, lai Anglijā nekā galvaspilsētā. Labākais veids, kā izpētīt to? Ar savu auto, protams.

Neaizmirstiet Anglijā ir mājvieta Manchester - dzimtene Oasis un mājās divi no Eiropas lielākajiem futbola komandu, kā arī pasaules slaveno universitātes pilsētās Oksfordas vai Kembridžas.