Cadiz Santa Cruz de Tenerife Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 krustojumi katru nedēļu
    40 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Getting labāko cenu par jūsu Cadiz uz Santa Cruz de Tenerife prāmju

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Kadisas Santa Cruz de Tenerife. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Cadiz Santa Cruz de Tenerife maršrutā ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā kāds, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Kadisas Santa Cruz de Tenerife prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cadiz Santa Cruz de Tenerife ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Kadisas

Cadiz atrodas dienvidrietumu Spāniju, uz pussalas izcēlušies uz līci Kadisas, kas ir daļa no daudz lielāka Kadisas jūras līci. Tās stratēģiskā atrašanās vieta ir bijusi nozīmīga loma pilsētas vēsturi, tirdzniecības un kultūras. No Cadiz prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Arrecife, Las Palmas, Santa Cruz de la Palma un Santa Cruz de Tenerife. Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Spānijas uz Kanāriju salām, izmantojot AFerry

Cadiz ir tipiski Andalūzijas pilsēta ar bagātību pievilcīgas ainavas un labi saglabājušās vēstures pieminekļi. Pilsēta ir pilna ar skaistākajiem parkiem, kur eksotiski augi uzplaukt.

Par Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife ir galvenais pilsētas Tenerife un kopā ar Las Palmas de Gran Canaria, ir galvaspilsēta autonomās kopienas Kanāriju salām. Santa Cruz de Tenerife pilsētā ir daudz apmeklētājs baudīt, no muzejiem, piemēram, Dabas vēstures muzejā līdz skaistām pludmalēm, piemēram, Las Teresitas.

Santa Cruz de Tenerife arī gūst labumu no tirdzniecības vietās ar plašām iepirkšanās iespējas, un aktīvu naktsdzīvi restorāniem, bāriem un naktsklubiem. Katru gadu pilsēta ir uzņēmēja salas populārajā Carnival.

Santa Cruz de Tenerife aizmirst ar Macizo de Anaga kalnu grēdu, kas iet caur Tenerifes ziemeļu daļā; Šī apdullināšanu maisījums piekrastes un kalnu reljefu piesaista tūristus gadu pēc gada šo skaisto salu.