Cadiz Santa Cruz de la Palma Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Kadisas uz Santa Cruz de la Palma prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Kadisas Santa Cruz de la Palma . Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Cadiz Santa Cruz de la Palma maršrutā ir tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk par vienu, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Kadisas Santa Cruz de la Palma prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cadiz Santa Cruz de la Palma ir populārs maršruts, tādēļ iesakām grāmatas iespējami drīz .

Par Kadisas

Cadiz atrodas dienvidrietumu Spāniju, uz pussalas izcēlušies uz līci Kadisas, kas ir daļa no daudz lielāka Kadisas jūras līci. Tās stratēģiskā atrašanās vieta ir bijusi nozīmīga loma pilsētas vēsturi, tirdzniecības un kultūras. No Cadiz prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Arrecife, Las Palmas, Santa Cruz de la Palma un Santa Cruz de Tenerife. Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Spānijas uz Kanāriju salām, izmantojot AFerry

Cadiz ir tipiski Andalūzijas pilsēta ar bagātību pievilcīgas ainavas un labi saglabājušās vēstures pieminekļi. Pilsēta ir pilna ar skaistākajiem parkiem, kur eksotiski augi uzplaukt.

Par Santa Cruz de la Palma

Santa Cruz de La Palma ir kapitāla Kanāriju salas La Palma, un ir mājvieta aptuveni 18000 iedzīvotāju. Pilsēta tika dibināta 1493. un šodien ir aizņemts un populārs tūrisma galamērķis. Santa Cruz de la Palma, ar savu raksturīgo strauji slīpu ielejās, ir dzīva gaisotni. Aiz pilsētas Santa Cruz de la Palma ir varens vulkāna krāteris.

Santa Cruz de La Palma ir dzīva pilsēta ar klasisku šarmu, un ir daudzas ēkas, kultūras un vēsturisko nozīmi, piemēram, El Salvador baznīcu un rātsnama. Galvenais pilsētas laukums, Plaza de España, ir mājvieta daudzām smalkas piemēriem renesanses arhitektūru un apdullināšanas Iglesia del Salvador (baznīcas no glābēja).

Ir daudz ko redzēt un darīt, Santa Cruz de La Palma, apmeklēt Jūras kara flotes muzejs un 17.gadsimta Santa Catalina forts, lai staigā Baranko de las Nieves gravu. Ja jūs apmeklējat augusta sākumā jums var būt paveicies noķert slaveno Fiesta de Nuestra Señora de las Nieves, svētku dienā Dievmātes no sniegos.

La Palma labumu no siltajās, un sastāv no skaistas pludmales un apdullināšanu dekorācijas no kalnainā reljefu auglīgajām ielejām.