Cadiz Las Palmas de Gran Canaria Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Getting labāko cenu par jūsu Kadisas uz Las Palmas de Gran Canaria prāmi

AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Kadisas līdz Las Palmas de Gran Canaria . Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Cadiz Las Palmas de Gran Canaria maršrutā ir tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk par vienu, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Kadisas uz Las Palmas de Gran Canaria prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cadiz Las Palmas de Gran Canaria ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Kadisas

Cadiz atrodas dienvidrietumu Spāniju, uz pussalas izcēlušies uz līci Kadisas, kas ir daļa no daudz lielāka Kadisas jūras līci. Tās stratēģiskā atrašanās vieta ir bijusi nozīmīga loma pilsētas vēsturi, tirdzniecības un kultūras. No Cadiz prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Arrecife, Las Palmas, Santa Cruz de la Palma un Santa Cruz de Tenerife. Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Spānijas uz Kanāriju salām, izmantojot AFerry

Cadiz ir tipiski Andalūzijas pilsēta ar bagātību pievilcīgas ainavas un labi saglabājušās vēstures pieminekļi. Pilsēta ir pilna ar skaistākajiem parkiem, kur eksotiski augi uzplaukt.

Par Las Palmas de Gran Canaria

Las Palmas de Gran Canaria ir Spānijas pilsēta, galvaspilsēta Gran Canaria, kas ir viena no Kanāriju salām. Jūs varat nozvejas prāmjiem uz citām Kanāriju salām un kontinentālo Spāniju: visi šie prāmji var rezervēt ātri, lēti un ērti tiešsaistē AFerry.

Las Palmas de Gran Canaria ir ļoti kosmopolītiska pilsēta. Ir tautas pludmales tuvumā un aizņemts ostas. Ir pilsētas festivāls jūnijā svin pamatu Las Palmas de Gran Canaria. Par Las Palmas de Gran Canaria karnevāls ir viens no tipiskākajiem un slavenākajiem pusēm no pilsētas.