Cadiz Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Cadiz Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Cadiz ar AFerry. Prāmji uz Cadiz, Spānijā, ir pieejami no Lanzarote, Tenerife un Kanāriju salām. Jūs varat veikt prāmi uz Kadisas no Arrecife, Las Palmas de Gran Canaria, Puerto del Rosario, Santa Cruz de la Palma un Santa Cruz de Tenerife.

Cadiz Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Kadisas ir vada Transmediterranea. Kad jūs meklēt prāmi uz Cadiz, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Huelva, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Cadiz, prāmji ar Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jums justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Cadiz būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Cadiz Prāmji
  • Cadiz Prāmji
  • Cadiz Prāmji

Par Kadisas

Cadiz atrodas dienvidrietumu Spāniju, uz pussalas izcēlušies uz līci Kadisas, kas ir daļa no daudz lielāka Kadisas jūras līci. Tās stratēģiskā atrašanās vieta ir bijusi nozīmīga loma pilsētas vēsturi, tirdzniecības un kultūras. No Cadiz prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Arrecife, Las Palmas, Santa Cruz de la Palma un Santa Cruz de Tenerife. Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Spānijas uz Kanāriju salām, izmantojot AFerry

Cadiz ir tipiski Andalūzijas pilsēta ar bagātību pievilcīgas ainavas un labi saglabājušās vēstures pieminekļi. Pilsēta ir pilna ar skaistākajiem parkiem, kur eksotiski augi uzplaukt.

Prāmji uz un no Kadisas

Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Kadisas ostu iekārtām

Ir regulāra autobusu, kas kavē tieši ārpus ostas vārtiem, kas jūs aizvedīs uz galvenās pilsētas.

Nokļūšana Cadiz

Cadiz atrodas tieši pie A4, kas dod tai lielisku saites no Madrides, Seviļas un Kordovas. Ja jūs ceļojat no Barselonas un ziemeļos varat izmantot arī N340. Taglo vilciens arī vada divas reizes dienā no Madrides centra, sniedzot ātru un efektīvu veidu, kas ceļo uz Cadiz.

Cadiz Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Trasmediterranea

Estación Marítima Muelle Alfonso XIII, s/n, C.P. 11006, Spain