Pusana uz Japānu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Busanā

Pusana ir pazīstama kā vasaras galvaspilsētā Dienvidkorejā, jo tā piesaista saules meklētājiem visā valstī, lai tās sešām pludmalēm. Bāri, kafejnīcas un retaurants visi var atrast pastaigas attālumā no krasta. Pusana ir pazīstama arī Shinsegae Centum City, pasaulē lielākā universālveikals.

Pusana ir otrā lielākā pilsēta Dienvidkorejā pēc Seulā, Dienvidkorejas galvaspilsētā. Atrodas uz dienvidaustrumu galu Korejas pussalā, Pusana ir lielākā ostas pilsēta valstī. No Pusanas prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Fukuoka Japānā. Jūs varat pasūtīt prāmju no Dienvidkorejas uz Japānu cauri AFerry.

Par Japānu

Japāna ir arhipelāgs 6,852 salu. Četras lielākās salas ir Honsh ū ;, Hokkaid ō ;, Ky ū sh ū un Sikoku tie aptver aptuveni deviņdesmit septītā procentus zemes platības.

Viens no galvenajiem objektiem ceļo visā Japānā mēģina vietējos ēdienus un tradicionālo japāņu ēdienu.

Daži no Japānas visvairāk treasured seno būvju un ēku, ir tās svētnīcām un tempļi. Izkaisīti visā valstī, svētnīcām un tempļi atspoguļo patieso japāņu kultūru un kultūras mantojumu.

Ja jums patīk snovbords, snorkelēšana, pārgājieni vai jebkuru āra aktivitātes, Japāna var sniegt to. Hit up nogāzes Nagano (1998 Ziemas Olimpiskās spēles), vai baudīt baltās smiltis un saulainu pludmales Okinawa.