Pusana Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Busanā ar AFerry. Prāmji uz Pusanā, Dienvidkorejā, ir pieejami no Japānas. Jūs varat veikt prāmi uz Busan no Fukuoka, Hitakatsu, Osaka un Tsushima.

Pusana Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Busan ir vada Camellia Line, JR Kyushu Beetle prāmim, Kobee un Panstar Cruise Line. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Busan, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Busan, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Camellia Line un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Busan ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Busanā būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Pusana Prāmji
  • Pusana Prāmji
  • Pusana Prāmji

Par Busanā

Pusana ir pazīstama kā vasaras galvaspilsētā Dienvidkorejā, jo tā piesaista saules meklētājiem visā valstī, lai tās sešām pludmalēm. Bāri, kafejnīcas un retaurants visi var atrast pastaigas attālumā no krasta. Pusana ir pazīstama arī Shinsegae Centum City, pasaulē lielākā universālveikals.

Pusana ir otrā lielākā pilsēta Dienvidkorejā pēc Seulā, Dienvidkorejas galvaspilsētā. Atrodas uz dienvidaustrumu galu Korejas pussalā, Pusana ir lielākā ostas pilsēta valstī. No Pusanas prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Fukuoka Japānā. Jūs varat pasūtīt prāmju no Dienvidkorejas uz Japānu cauri AFerry.

Prāmji uz un no Busanā

Kobee Prāmji borta iekārtu ietver beznodokļu veikals, tualetes, un divas atpūtas zonas par diviem stāviem, lai atpūsties un baudīt braucienu. Prāmju Uzņēmums darbojas viens ātrs amatniecības zemūdens spārniem kuģi.

Panstar Prāmji borta iekārtu ietver beznodokļu veikalu, bufetes tipa restorāns un kafejnīca, karaoke telpa un sauna vannas. Prāmju Uzņēmums darbojas uz Panstar Dream .

J R Kyushu Beetle Prāmji vada zemūdens spārniem pakalpojumu. Saimniecība uz kuģa ietver beznodokļu veikalu, tualetes un ērtas sēdvietas divos stāvos.

Camellia Line vada lēnāku pakalpojums ar izmitināšanu pieejama. Uz klāja jūs atradīsiet karaoke telpa, Arcade, kino, restorāni, kas piedāvā visu veidu pārtikas un beznodokļu veikaliem.

Pusana ostu iekārtām

Pusanā osta apkalpo galvenais dzelzceļš, tad Kimhae International Airport un ekspress autobusu pakalpojumi.

Tātad, rezervēt prāmi uz Dienvidkoreju, vienkārši un droši ar AFerry!

Pusana Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

JR Kyushu Beetle Ferry

Busan Port International Passenger Terminal, 206, Chungjang-daero, Dong-gu, Busan, South Korea

Camellia Line

Busan Port International Passenger Terminal, 206, Chungjang-daero, Dong-gu, Busan, South Korea

Kobee

Busan Port International Passenger Terminal, 206, Chungjang-daero, Dong-gu, Busan, South Korea

Panstar Cruise Line

Busan Port International Passenger Terminal, 206, Chungjang-daero, Dong-gu, Busan, South Korea