Bulgārija Fast Ferry

Bulgārija Fast Ferry
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Bulgārija Fast Ferry ap Bulgāriju, gar Bulgārijas Melnās jūras piekrastē. Pakalpojums pieder Bulgārijas zemūdens spārniem Ltd., kas tika dibināta 2011. gadā ar mērķi pierādīt, ātrs, ērts un pievilcīgs prāmjus Bulgārijas piekrasti.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Bulgārijai Fast prāmju prāmjus Nessebar, Pomorie un Sozopol. Visiem Bulgārijā Fast prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 15 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Bulgārija Fast Ferry Maršruti

   Uz kuģa ar Bulgāriju Fast Ferry

   katra kuģa 126 pasažieru sēdvietām, kas sastāv no trim salonu jaudu, visi ar gaisa kondicionēšanu. Uz kuģa ir tirdzniecības automāti, kas kalpo gan alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus. Bulgārijas Fast Ferry flote sastāv no zemūdens spārniem ātruma prāmjiem, tāpēc, lai gan iespējas ir maz braucieni ir īsi un pieredze vien saglabās jūs izklaidēs.


   Par Bulgārija Fast Ferry

   Bulgārija Fast prāmju kuģiem ir vidējais ātrums ir aptuveni 60 km/h, klasificējot tos kā ātrgaitas laivas. Tad hydrofoil tehnoloģija ļauj viņiem "peldēt virs ūdens", padarot aizraujošu pieredzi kuģa.


   Video

   Bulgārija Fast Ferry YouTube Video