Bueu Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Bueu, Spānijas provincē Pontevedra, kas savieno kontinentālo Spāniju, lai ons sala ar Mar de ons. Bueu prāmjiem var rezervēt ar AFerry.

skatīt zemāk informāciju par kustības grafiku un sīkāku informāciju par to, kā sasniegt Bueu un ostas iekārtām, jūs varat sagaidīt, lai atrastu, kad jūs tur nokļūt.

Īpašie piedāvājumi

  • Bueu Prāmji
  • Bueu Prāmji
  • Bueu Prāmji

Prāmji uz un no Bueu

Mar de Ons kuģi ir būvēti pēc augstākajiem standartiem, un ir visas ērtības uz kuģa. Ārpus klājiem pasažieri varētu veikt breathtaking viedokli salām un Galīcijas piekrastē. Inside kuģiem, ērta sēdvietu ir pieejama un ir borta kafejnīca, kurā karstās un aukstās uzkodas un uzkodas.


Par Bueu

Bueu atrodas uz ziemeļu malas Morazzo pussalā, provincē Pontevedras, Spānijā. Bueu ir bagāta vēsture ar Arheoloģijas atradumu iepazīšanās atpakaļ uz paleolītisks periodā.

Bueu ir viens no galvenajiem zvejas ostām pašvaldība Galīcijas. Pilsēta ir ieguvusi popularitāti pēdējos gados ar skaistām pludmalēm, un maigākā klimatā nekā Spānijas dienvidiem.

Ir daudz vēsturisku ēku, lai izpētītu, tostarp Pazo de Santa Cruz de Quitapesares kas tika uzcelta 17. gadsimtā. Pazo ir Galīcijas vārds "pils", un jūs atradīsiet dažas no šīm brīnišķīgi ēkām Bueu.

Bueu ēdiens ir atšķirīgs uz citām Spānijas; Jūs neatradīsiet rīsus un makaronus pamatā ēdienus šeit. Seafood ir štāpeļšķiedrām Galisijas diētu, un bieži pavada kartupeļiem un svaigiem dārzeņiem.


Bueu ostu iekārtām

Bueu osta ir liela osta ar daudzām privātām zvejas laivām docked. Osta ir ļoti daudz pie pilsētas centrā, tādēļ visas ērtības, tostarp restorāni, veikali un bankomāti ir tikai īsas pastaigas attālumā.


Nokļūšana Bueu

Ar auto
Bueu ir uz rietumu krastā Spānijā, tikai 22km no Pontevedra. No Pontevedra centrā, veic VG-4.4 ceļš, lai sasniegtu Bueu.

Bueu Karte

Skatīt karti

Ostu adreses