Bueu lai ons Island Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Getting labāko cenu par jūsu Bueu uz ons Island prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bueu līdz ons Island. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bueu lai ons Island maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bueu lai Ons Island prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bueu lai ons sala ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bueu

Bueu atrodas uz ziemeļu malas Morazzo pussalā, provincē Pontevedras, Spānijā. Bueu ir bagāta vēsture ar Arheoloģijas atradumu iepazīšanās atpakaļ uz paleolītisks periodā.

Bueu ir viens no galvenajiem zvejas ostām pašvaldība Galīcijas. Pilsēta ir ieguvusi popularitāti pēdējos gados ar skaistām pludmalēm, un maigākā klimatā nekā Spānijas dienvidiem.

Ir daudz vēsturisku ēku, lai izpētītu, tostarp Pazo de Santa Cruz de Quitapesares kas tika uzcelta 17. gadsimtā. Pazo ir Galīcijas vārds "pils", un jūs atradīsiet dažas no šīm brīnišķīgi ēkām Bueu.

Bueu ēdiens ir atšķirīgs uz citām Spānijas; Jūs neatradīsiet rīsus un makaronus pamatā ēdienus šeit. Seafood ir štāpeļšķiedrām Galisijas diētu, un bieži pavada kartupeļiem un svaigiem dārzeņiem.

Par ons Island

Kopš 2002. gada, Ons sala ir piederējusi Jūras Virszemes nacionālā parka Atlantijas okeāna salu Galīsijas. Tas nozīmē, ka sala ir atvērta tikai publiski vasarā, lai saglabātu dabas un savvaļas uz salas. Ir tikai 78 pastāvīgie iedzīvotāji par ons Island.

Ons Island izmanto, lai būtu drošs patvērums pirātiem, bet tas nav tas gadījums tagad. Sala ir skaisti saglabāta un ir daudz ko piedāvāt pāriem un ģimenēm.

Uz salas ir daudz ko darīt. Jūs varat atpūsties kādā no daudzajām skaistajām pludmalēm, izpētīt dažādas pārgājienu takas, skatīties savvaļas vai ēst kādā no restorāniem, kur jūras veltes ir specialitāte.