Buenos Aires Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Buenos Aires ar AFerry. Prāmji uz Buenos Aires, Argentīna, ir pieejami no Urugvajas. Jūs varat veikt prāmi uz Buenos Aires no Colonia, Montevideo un Punta del Este.

Buenos Aires Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Buenosairesas darbina ar Colonia Express. Kad jūs meklēt prāmi uz Buenos Aires, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Buenos Aires prāmji ar Colonia Express ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Buenos Aires būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Buenos Aires Prāmji
  • Buenos Aires Prāmji
  • Buenos Aires Prāmji

Par Buenos Aires

Buenos Aires atrodas galvaspilsēta Argentīnas un skaista un fascinējoša pilsēta izstaigātu. Tās kultūra un virtuvi ir ietekmējušas viļņi Eiropas imigrantu. Izbaudiet Latīņamerikas un Eiropas varenību tās krāšņo arhitektūru, kur franču un itāļu pilis abound. Dodieties pastaigā pa pilsētu un redzēt krāsains murals krāsotas ar vietējo mākslinieku daļā Argentīnas dinamiskas ielu mākslas ainā. Un naktī pilsēta patiešām nāk dzīvs.

Restorāni parasti sāk saņemt aizņemts no 9 pm, bāri pusnaktī un klubi iegūt notiek ap 2am. Restorāni piedāvā tradicionālos Argentīnas ēdienus: empanadas, milanesas, Bife de Chorizo (Liellopa steiks), un, protams, lielisku vīnu. Ir daudzveidīgi bāri, klubi un dzīvās mūzikas vietās, no kuriem izvēlēties, iekļaujot visus žanrus no dīdžeji dzīvot džeza, vai veikt slavenā argentīniešu juteklisko deju tango šovu. Un, kad pilsēta Jums izsmelti, aizņemt kādu laiku, lai baudīt izcili kafejnīca kultūru, ar vairāk nekā 80 kafejnīcām kultūras interešu pazīstams kā Bares notables un kavēties pa cortado vai aukstu alu.

Buenosairesa Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Colonia Express

Puerto de Buenos Aires, Av. Don Pedro de Mendoza 330, Darsena Sur - Ribera Oeste (South Basin - West Bank), Av. Don Pedro de Mendoza 330, Argentina