Budapest Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Budapest ir brīnišķīga pilsēta ar skaistu skatu gar Donavas upes. Ir daudz karstā atsperes Budapeštā un, kā rezultātā, vairāk nekā 100 pirtis - no kuriem daži datējami ar romiešu laikiem. Zemāk jūs varat atrast visu Budapeštas prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Budapest Prāmji
  • Budapest Prāmji
  • Budapest Prāmji

Lietas, kas darīt Budapeštā

Gellért Baths ir slavenākais Budapeštā, veidota uz karstajiem avotiem ar jūgendstila arhitektūru un romiešu stila kolonnām. Atpūtieties pirtis, palutiniet sevi ar dubļu iepakojuma un baudīt skaistu garu masāžu. Profesionāļi ir uz rokas, jums vajadzētu nepieciešama fiziska terapija Jūsu uzturēšanās laikā.

Ungārijas parlamenta ēka ir viens no visvairāk apdullināšanu ēkas Ungārijā. Ekskursijas ar Parlamenta ir pieejami, kad Nacionālā Asambleja nesanāk. Par ēkas dizains bija atklātā konkursa beigās 1800. un uzvarējušais projekts tika izveidots, lai atzīmētu 1000. gadadienu Ungārijā.

Budapest opera sēdekļi 1200 cilvēku, un tiek uzskatīta par vienu no labākajām operas namiem pasaulē par akustiku. Pati ēka stāv kā viens no skaistākajiem arhitektūras pieminekļi Ungārijā, un tas ir lielisks piemērs neorenesanses.

Kad apmeklēt Budapeštu

Lielākā daļa tūristu apmeklēs Budapeštu vasarā, un tas ir lielisks laiks, lai apmeklētu. Saule spīd, un kruīza gar upi ir relaksējoša un patīkams. Tomēr Budapest ir tās skaistākā pavasarī un agrā rudenī. Pavasarī, laika apstākļi var būt neparedzams, bet kā puķes sāk ziedēt, un jūs redzēsiet visu toņos zaļa. Rudenī, jūs nesaņemat apdeguma siltumu, bet vēl ir daudz saules, un platība ir klusāka. Lapas krīt no kokiem izveidot skaisti romantisku iestatījumu.

Mahart Passnave nodrošina ātrgaitas zemūdens spārniem pakalpojumus Budapeštā no Vīnes Austrijā. Jūs atradīsiet unikālu virtuvi Budapeštā, kā arī dažas apdullināšanas ēkas un, protams, pasaules slaveno karstā atsperes. Jūs varat pasūtīt biļetes uz Budapeštu tepat AFerry.

prāmjus Budapest

Mahart Passnave darbojas ātrgaitas zemūdens spārniem prāmjus, kas atgādina "lidmašīnu uz ūdens". Uzņēmums lepojas nodrošinot ātru pakalpojumu ar maksimālu komfortu pasažieriem.

Uz kuģa prāmis atradīsiet sēdvietas gaisa kondicionieri salonos, ar borta bufeti apkalpo sviestmaizes un uzkodas.

Budapest ostas iekārtām

upe Donava plūst tieši caur vidu Budapeštas, atdalot pilsētu divās galvenajās jomās Buda un Pest. Prāmis doki uz austrumu pusē upes un tas ir pašā pilsētas centrā, lai visas ērtības, tostarp bankomāti ir tuvumā.

Darba uz Budapeštu

Budapest darbojas efektīvs pazemes dzelzceļa pakalpojumi un daudzi no galvenajiem apskates objektiem ir stacijas tuvumā. Paskatieties, kas paredzēti M zīmes, lai atrastu tuvāko metro staciju.

Īpaši vasaras mēnešos, to nav ieteicams lietot automašīnu ap Budapeštā. Tāpat kā daudzās pilsētās, satiksme ir stipri pārslogotas, un jums būs daudz labāka pieredze, izmantojot sabiedrisko transportu.

Mahart Passnave darbojas vairākas iekšzemes maršrutiem caur Budapeštā, un arī ekskursijas kruīzi. Diemžēl vietējie maršruti un kruīzi pašlaik nav pieejama pasūtīt caur AFerry, bet tas nenozīmē, ka tie nav vērts darīt.Rezervējiet Budapeštas prāmi šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Par Budapeštā

Budapest Ungārijā ir saistīts ar Vīnes Austrijā, izmantojot varenā upe Donava, kas plūst cauri 10 valstīm, vairāk nekā jebkura cita upe pasaulē, padarot Donavas Eiropas otro garāko upi. Budapest prāmju osta atrodas pie Donavas.

Budapešta Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Mahart Passnave

Budapest International Landing Stage 3.port, 1056 Budapest, Hungary