Brodika Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Brodika ir galvenais prāmju osta Arran. Ir divi porti uz Arran. Prāmis uz Brodika buras no Ardrossan, ostas un pilsētas uz Ziemeļairšīra piekrastē dienvidrietumu Skotijas. Prāmju maršruts vada Caledonian MacBrayne - pazīstams kā CalMac. Ir līdz 10 krustojumu dienā un šķērso laiks ir aptuveni 55 minūtes minūtes. Attālums ir aptuveni 13 jūdzes (21 km).


Lielākais un aktīvākais norēķiniem Arran, un galvenais prāmju osta ir Brodika, kas atrodas plašā līcī atbalstīja virkni stāvas klintis. Tas nav vispievilcīgākais ciemats salas, un sastāv no nedaudz vairāk nekā vienu, garu ielu, kas līkumo ap līcī, bet jūs atradīsiet plašu tūrisma objektiem un pakalpojumiem šeit. Brodika arī padara ērtu bāzi, no kuras izpētīt salu, jo īpaši, ja jūs plānojat kāpšanas Goatfell, Arran augstāko kalnu, vai staigājot Glen Rosa.

  • Brodika Prāmji
  • Brodika Prāmji
  • Brodika Prāmji

Par Brodika

Ja uz salas ir daudz dažādu veikalu, kurā jūs varat īrēt automašīnas. Galvenie veidi ir velosipēdi noma veikali salas nav pārāk liels, un tas ir viegli apiet ar velosipēdu. Lielākā daļa no šiem nomas veikali tiks atrasts jūras krastā.

Ja meklējat Brodick prāmju ostas tiks ceļazīme tas ir galvenais prāmju ostas uz salas.

Brodika Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

The Pier, Brodick, Isle of Arran, KA27 8AY, Scotland