Brittany Ferries économie

Brittany Ferries économie
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Brittany Ferries économie ir pavisam jauna-frills pakalpojums Brittany Ferries. Kuģis nosaukts Etretat, aties no Portsmouth gan Havras un Santander. Šis pakalpojums ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas, lai atrastu ļoti lētāko šķērsošanu. Uz kuģa Etretat jūs atradīsiet pašapkalpošanās restorāns, bārs, filmu atpūtas telpa un atpūtas zona. Par nakts krustojumos, en-suite kajītes būs pieejami.

Pārskats

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Brittany Ferries économie Maršruti

   Pet Rezervēšana Informācija

   pet rezervācijas informācija

   Jūs varat pasūtīt savu suni vai kaķi tiešsaistē Bretaņa Prāmji économie prāmjiem uz un no Francijas. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

   Mājdzīvnieki jāpaliek savā transportlīdzeklī, kad uz klāja ar apmeklējumu iespējams. Jums jānorāda uzpurnis jums, suns, kas jāvalkā, atrodoties ārpus transportlīdzekļa. Lūdzu, nodrošiniet daudz ventilācijas savā transportlīdzeklī jūsu mājdzīvnieks, bet bloķētu jūsu durvīm. Absorbējošs gultas un pazīstami rotaļlietas var palīdzēt. Garāžas tiek regulāri pārbaudītas, un temperatūra tiek rūpīgi kontrolēta.

   uz Etretat ir 12 pet draudzīgas kabīnes. Lai iegūtu informāciju par rezervāciju ar mājdzīvniekiem par Brittany prāmji "kruīza kuģi, lūdzu, apmeklējiet Brittany Ferries .

   Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku, skatiet mūsu mūsu pet ceļvedi .