Brindisi uz Jonijas salu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Brindizi

Brindisi atrodas Itālijas Apūlijas reģionā Itālijā papēža ir viegli sasniegt ar automašīnu, un viens no populārākajiem ostas prāmji uz Grieķiju un tās Jonijas salās, tostarp Korfu. Sakarā ar tā dabas zonas, Brindisi jau sen ir viens no Itālijas svarīgākajām ostām, tomēr, Brindisi arī ir vērts apmeklēt.

Brindisi ir sena vēsture, un faktiski piederēja Grieķijas līdz vidū trešdaļa gadsimtā. Šodien, centrs ir mājvieta iespaidīgu cietoksni uzbūvēja imperators Frederiks II, kā arī plaša, palmu koku izklāta bulvāriem, kas pārveido promenādē ar restorāniem un bāriem, apdullināšanu baroka baznīcas un katedrāles. Tātad, ja jūs domājat par izdevumu dažas dienas šeit pirms vai pēc prāmju braucienu, nevilcinieties.

Par Jonijas salās

Jonijas salas atrodas pie rietumu krastu Grieķiju, un ietver salām Kefalonijas, Kythira, Korfu, Zakynthos (Zante), Lefkada, Paxi un Ithaka. Šie skaisti Grieķijas salām ir bagāta un krāsaina vēsture. Pagātne okupācija britu un franču valodā ir devis salām atšķirīgu noskaņu, kas ir diezgan atšķiras no citām grieķu arhipelāgiem.

Salas ir slavens ar to skaidri zilajiem ūdeņiem, ilgi skaistas smilšainas pludmales, ko norobežo klintis, interesantiem ciematiem un apdullināšanu laukos. Katram Jonijas sala ir tā pašu unikāls šarms un starp tiem, viņiem ir viss, kas jums, iespējams, varētu vēlaties no brīvdienām Grieķijas salām. Kāpēc ne izmēģināt salu lēciena, lai attēlotu būtību katras salas?