Brindisi Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Brindisi Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Brindisi ar AFerry. Prāmji uz Brindisi, Itālijā, ir pieejami no Albānijas, Grieķijas un Jonijas salās. Jūs varat veikt prāmi uz Brindisi no Korfu, Igoumenitsa, Patras, sāmu, Saranda un Vlore.

Brindisi prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Brindisi darbina ar Eiropas Seaways, Grimaldi Lines un Red Star Ferries. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Brindisi, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Brindisi, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ancona, Bari un Triestes, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Brindisi prāmji ar Eiropas Seaways, Grimaldi Lines un Red Star Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Brindisi būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Brindisi Prāmji
  • Brindisi Prāmji
  • Brindisi Prāmji

Par Brindizi

Brindisi atrodas Itālijas Apūlijas reģionā Itālijā papēža ir viegli sasniegt ar automašīnu, un viens no populārākajiem ostas prāmji uz Grieķiju un tās Jonijas salās, tostarp Korfu. Sakarā ar tā dabas zonas, Brindisi jau sen ir viens no Itālijas svarīgākajām ostām, tomēr, Brindisi arī ir vērts apmeklēt.

Brindisi ir sena vēsture, un faktiski piederēja Grieķijas līdz vidū trešdaļa gadsimtā. Šodien, centrs ir mājvieta iespaidīgu cietoksni uzbūvēja imperators Frederiks II, kā arī plaša, palmu koku izklāta bulvāriem, kas pārveido promenādē ar restorāniem un bāriem, apdullināšanu baroka baznīcas un katedrāles. Tātad, ja jūs domājat par izdevumu dažas dienas šeit pirms vai pēc prāmju braucienu, nevilcinieties.

Prāmji uz un no Brindizi

Brindisi prāmju osta atrodas uz "papēdi" Itālijas boot formas pussalas atrodas stratēģiskā vietā Vidusjūrā, netālu no Balcanic valstīs Rumānijā , Bulgārija, Horvātija un Turcija.

Brindisi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Red Star Ferries

Viale Regina Margherita, 1, 72100 Brindisi, Italy

Agoudimos

Viale Regina Margherita, 1, 72100 Brindisi, Italy

European Seaways

Viale Regina Margherita, 1, 72100 Brindisi, Italy

Grimaldi Lines

Brindisi, Province of Brindisi, Italy