Brindisi uz Durres Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Brindizi

Brindisi atrodas Itālijas Apūlijas reģionā Itālijā papēža ir viegli sasniegt ar automašīnu, un viens no populārākajiem ostas prāmji uz Grieķiju un tās Jonijas salās, tostarp Korfu. Pateicoties i'ts dabas ostai, Brindisi jau sen ir viens no Itālijas svarīgākajām ostām, tomēr, Brindisi arī ir vērts apmeklēt.

Brindisi ir sena vēsture, un faktiski piederēja Grieķijas līdz vidum trešajā gadsimtā. Šodien, centrs ir mājvieta iespaidīgu cietoksni uzbūvēja imperators Frederiks II, kā arī plaša, palmu koku izklāta bulvāriem, kas pārveido promenādē ar restorāniem un bāriem, apdullināšanu baroka baznīcas un katedrāles. Tātad, ja jūs domājat par izdevumu dažas dienas šeit pirms vai pēc prāmju braucienu, nevilcinieties.

Par Durresa

Durresa osta atrodas pašā pilsētas centrā, kas ir aptuveni 39 no Tirānā. No Durresa osta ir Albānijas lielākais jūras ostu un piedāvā lielisku saites uz Itāliju - labākais veids, kā pasūtīt šos prāmjus ir šeit, izmantojot AFerry

Durres ir viena no Albānijas senākajām pilsētām, un tika dibināta kā grieķu kolonija 627 BC Kopš tā laika pilsēta ir izaugusi un paplašināta, vienlaikus saglabājot pieminekļus seno pilsētu. Tagad Duresa ir otra lielākā un viena no ekonomiski attīstīto pilsētu Albany sakarā ar lielo ostu, kas ļauj tirgot Adrijas jūrā.

Nesen izbūve autoceļa, kas savieno Durresa ar Tirānā ir samazināt ceļā pavadīto laiku, lai galvaspilsētā tikai 30 minūtes. Tirāna ir arī ar vilcienu, no Durresa un Tirānā ir bieži un lēti dzelzceļa pakalpojumu.

Durres ir Vidusjūras klimats, kas padara to par populāru vasaras brīvdienu galamērķi vietējiem un ārvalstu tūristiem. Tūristi var baudīt skaistu smilšainās pludmales un skaidru Adrijas jūras ūdens pludmalēs Durresa un Currilave.

Dažas svarīgas ēkas un muzeju vērts apmeklējot Durresa ietver vēstures muzejs, Arheoloģijas muzejs, Filharmonijas orķestri, Leļļu teātris, Estrada teātri, kā arī galveno bibliotēku un kultūras centrs ar " Aleksander Moisiu "teātris.

Kā viens no Albānijas vecākajām pilsētām, Durres ir arī daudzas svarīgas vēsturiskas vietas, piemēram, Venēcijas torni un viduslaiku pilsētas mūriem. Ja vēlaties to ārā, Durres ir vairāki parki un ziedu dārzi; uz kalniem no pilsētas ir atvērta teātris too. Durres ir garas, skaistas pludmales un netālu var atrast labi zināmo pludmales kūrorts Durres Plazh.