Brindisi Albānijai Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Brindizi

Brindisi atrodas Itālijas Apūlijas reģionā Itālijā papēža ir viegli sasniegt ar automašīnu, un viens no populārākajiem ostas prāmji uz Grieķiju un tās Jonijas salās, tostarp Korfu. Sakarā ar tā dabas zonas, Brindisi jau sen ir viens no Itālijas svarīgākajām ostām, tomēr, Brindisi arī ir vērts apmeklēt.

Brindisi ir sena vēsture, un faktiski piederēja Grieķijas līdz vidū trešdaļa gadsimtā. Šodien, centrs ir mājvieta iespaidīgu cietoksni uzbūvēja imperators Frederiks II, kā arī plaša, palmu koku izklāta bulvāriem, kas pārveido promenādē ar restorāniem un bāriem, apdullināšanu baroka baznīcas un katedrāles. Tātad, ja jūs domājat par izdevumu dažas dienas šeit pirms vai pēc prāmju braucienu, nevilcinieties.

Par Albānijas

Albānija, kas ir salīdzinoši neskarta masu tūrismu mierīgu un gleznainu galamērķi. Albānija lepojas daudzveidīgu ainavu; ar skaistām pludmalēm, apdullināšanas kalnu ainavu un gleznainu ezeriem un mežiem.

Albānija ir tipisks Vidusjūras klimats ar karstām sausām vasarām un vēsām, mitrām ziemām. Gar krastu jūs atradīsiet vidējās vasaras temperatūras ap 30 grādiem pēc Celsija.

Tas viss padara to par ideālu vietu, lai apmeklētu ar prāmi, it īpaši, ja jūs vēlaties, lai apvienot tipisku pludmales brīvdienas ar kaut ko mazliet vairāk interesantu un piedzīvojumu.

Neaizmirstiet, ka ir maršruti pieejami no Albānijas, ka jūs varat pasūtīt ar AFerry, ar prāmju Itāliju .