Boulogne Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Diemžēl pašlaik nav prāmju pakalpojumus Boulogne pieejami. Lai salīdzinātu prāmjiem starp Dover un Kalē (un Denkerkas), lūdzu, izmantojiet mūsu Dover uz Calais prāmjiem lpp.

  • Boulogne Prāmji
  • Boulogne Prāmji
  • Boulogne Prāmji

Boulogne ostu iekārtām

Bezmaksas auto autostāvvieta ir pieejama Buloņas prāmju terminālis, un ir tieši saistītas ar Boulogne pilsētas centra ar gājēju celiņš.

Nokļūšana Boulogne

No Calais vai Rouen veikt A16 līdz izejai 29, tad sekojiet norādēm "Boulogne osta", līdz ar Boulogne prāmju terminālī.

no Reims veikt A26 līdz krustojumam ar N42, un pēc tam izpildiet N42 in virziens Boulogne Port.

Boulogne prāmju osta atrodas uz ziemeļu krastu Francijas pretī ostas Dover. Ērtā atrašanās Boulogne prāmju ostas ļauj viegli piekļūt ostai pašai, bet arī uz veikaliem un restorāniem apkārtnē. Jauna ceļa posms no ostas Boulogne aizved jūs tieši uz galveno A16 un visu Francijas autoceļu tīklu

Par Boulogne

Par Boulogne

Boulogne -. Vai Boulogne- sur-Mer, kā tas ir pareizi zināms ir ideāls tūrisma galamērķis Francijā. Atrodas Nord-Pas-de-Calais, tas ir apdullināšanu piejūras pilsēta pilna ar viesnīcām, restorāniem un bāriem. Pilsēta pati par sevi, bet gan sastāv no divām daļām. Apakšējā daļa ir saistīta ar jūru un zveju un funkcijas Nausicaa, Nacionālais jūras centrs. Augšējā pusē ir vieta, kur jūs atradīsiet pils muzeja, baziliku un zvanu torni.

Boulogne iepriecinās arī interesantas personas. It īpaši jūras produktu fans. Mīdijas un kartupeļi (Moules et Frites) ir jāmēģina, bet jūs atradīsiet dažādas svaigas zivis.

Boulogne Karte

Skatīt karti

Ostu adreses