Boston Salem Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Boston Salem prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Boston Salem. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Boston Salem maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Boston Salem prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Boston Salem ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bostonas

Boston ir galvaspilsēta Masačūsetsā ASV. Boston ir viena no vecākajām pilsētām Amerikas Savienotajās Valstīs, kas dibināta ar rīkotājiem no Anglijas 1630 un bija galvenais vieta Amerikas revolūcijas. Kā vietā Boston Tea puse, Bostonas Massacre, kaujas Bunker Hill, un Siege Boston, pilsēta ir, visiem nolūkiem un, viena milzīgajā brīvdabas vēstures muzejs. Boston ir lieliska vieta mīlētājiem jūras veltes, kas var sēdēt pie ostas ar Seaport rajona un parauga labākajiem vietējiem austeres, svaigu tvaicētus omāru un pasaules vadošais-vislabākajiem biezzupa, bet sporta fani nekad nebūs garlaicīgi pie mājas Red Sox , patrioti un Celtics.

Par Salem

Salem ir vēsturiska, piekrastes pilsēta, kas atrodas uz ziemeļiem krastā Massachusetts, Essex County, ASV. Pilsētas slava izriet no notorius Salemas raganu prāva par 1692., kas redzamas Arthur Miller 's Crucible un neskaitāmas filmas un TV rāda - pat vietējās policijas automašīnas tiek rotāti ar raganu logo un Salem High School sporta komandām sauc raganām. Salem ir pazīstama arī kā dzimtene Zemessardzes, un ir bagāts jūras hitory, kas šodien tiek svinēta ar "Draudzības Salem", reprodukcija garš kuģis atjaunotā Valsts Park Service.