Boston uz Provincetown Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 šķērsošana katru dienu
    1 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Getting labāko cenu par jūsu Bostonas uz Provincetown prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bostonas līdz Provincetown. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Boston uz Provincetown maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bostonas uz Provincetown prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Boston uz Provincetown ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bostonas

Boston ir galvaspilsēta Masačūsetsā ASV. Boston ir viena no vecākajām pilsētām Amerikas Savienotajās Valstīs, kas dibināta ar rīkotājiem no Anglijas 1630 un bija galvenais vieta Amerikas revolūcijas. Kā vietā Boston Tea puse, Bostonas Massacre, kaujas Bunker Hill, un Siege Boston, pilsēta ir, visiem nolūkiem un, viena milzīgajā brīvdabas vēstures muzejs. Boston ir lieliska vieta mīlētājiem jūras veltes, kas var sēdēt pie ostas ar Seaport rajona un parauga labākajiem vietējiem austeres, svaigu tvaicētus omāru un pasaules vadošais-vislabākajiem biezzupa, bet sporta fani nekad nebūs garlaicīgi pie mājas Red Sox , patrioti un Celtics.

Par Provincetown

Pie ziemeļu galā Cape Cod, Massachusetts slēpjas dinamiskas un skaista piejūras pilsēta sauc Provincetown. Bieži saīsināts uz "P-pilsēta", tas ir pazīstams ar saviem ostu, pludmalēm un tūrisma nozari. Tas ir arī populārs brīvdienu galamērķi LGBTQ kopienu un tās devīze ir teikts, ka "Dzimtene amerikāņu Brīvības".