Boston Harbour Cruises

Boston Harbour Cruises
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Dibināta 1926. gadā, operators Boston Harbour Cruises (BHC), ļauj ērti ceļot tās prāmjiem no vēsturiskās pilsētas Salem un Provincetown, labi pazīstama ar tās skaistajām pludmalēm. Nebūtu nekas neparasts, ja redzat vaļu šajos ūdeņos!

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 15 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Boston Harbour Cruises Maršruti

   Flote

   Boston Harbour Cruises flotes veido vairāki prāmju paredzēti, lai veiktu kāju pasažierus.

   ātrgaitas katamarānu Nathaniel Bowditch aizvedīs mazāk nekā vienu stundu no Bostonas līdz pilsētas Salem, kas ir slavena ar savām raganu pētījumos XVII gadsimtā. Tieši šī pilsēta ir īpašnieks kuģim, lai gan tās pakalpojumu vada Bostonas Harbour Cruises kompānija ar līgumu. Šis 92 pēdu garš prāmju un divi stāvi spēj pārvadāt līdz 149 pasažieriem ar maksimālo ātrumu 33 mezgli. Uz apakšējā klāja jūs atradīsiet galveno kabīne ar kabīnē stila atpūtas, pastaigu vietu, galeriju un trīs tualetes. Augšējais klājs piedāvā galdus un solus, papildus brīvdabas zonā baudīt svaigu gaisu un 360 grādu skatu.

   ātrgaitas katamarānu Salacia iet no Bostonas uz raga no Provincetown. Šis kuģis ir lielākais un ātrākais katamarānu valstī, ar maksimālo ātrumu 40 mezgli. Ar savu braukt stabilizācijas sistēmai, 90 minūtes pāreja būs patīkamāka un ērtāka pieredzi. Uz Salacia ir gaisa kondicionieris, bezmaksas Wi-Fi uz klāja, satelīta TV, bārs, uzkodas, aviokompānijas stila un kabīnē stila sēdē, kas ir ārpus klāja un pat durvju sardze pakalpojums, kur jūs saņemt informāciju par labākajām aktivitātēm un vietas, ko apmeklēt Provincetown.


   uz kuģa Bostonas Harbour Cruises

   Boston Harbour Cruises piedāvā ēdienus un dzērienus uz klāja visus savus kuģus, piemēram, sviestmaizes , karstmaizes, karstā kliņģeri, popkorns, ūdens, augļu sulas, ledus tēja, soda, kafija un tēja. Arī vīns, alus un kokteiļi tiek pasniegti bārā.