Boston Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

angļu valsis Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Boston osta atrodas pilsētas centrā, Boston, un tā ir viegli pieejama no pilsētas centra. Prāmji no Boston doties Provincetown un Salem. Jūs varat rezervēt prāmi ar AFerry

  • Boston Prāmji
  • Boston Prāmji
  • Boston Prāmji

Prāmji uz un no Boston

Boston Harbor Cruises pieder vairāki ātrgaitas katamarānu par kājāmgājējiem. Uz klāja jūs atradīsiet izvēli pārtikas un dzērienu iegādei, piemēram, sviestmaizes, karstmaizes, karstā kliņģeri, popkorns, ūdens, augļu sulas, ledus tēja, sodas, kafiju un tēju. Vīns, alus un kokteiļi tiek pasniegti bārā.

Boston Prāmju osta Services

Boston prāmju osta ir ļoti labas iespējas. Pie ostas Jūs atradīsiet plašu restorāni un kafejnīcas, tualetes, atpūtas zonām, tūrisma informācijas un daudz autostāvvietu.

Darba Bostonas ostas

Jums nebūs problēmas iegūt Bostonas ostā ar automašīnu vai sabiedrisko transportu. Ja jūs ceļojat ar automašīnu no dienvidiem, veic 93 N un izvēlieties izeju 23 (Valsts centrs), un, ja jums nāk no ziemeļiem veic izceļošanas 24A no 93 S. Tad sekojiet norādēm uz Aquarium Wharf.
Tiem sabiedrisko transportu, varat izvēlēties ceļot ar vilcienu vai kuģi. Ja jūs ierodaties ar vilcienu, veikt MBTA Zilo līniju uz Aquarium stacijas. Lai atrastu Bostonas ostas kruīzi, sekojiet izejas zīmēm Aquarium.
Ja jūs ierodaties ar laivu, tad jūs varat sasniegt Bostonas ostas kruīzi pa Inner Harbor prāmi no Charlestown Navy Yard, kas Hingham piepilsētas laivu un Quincy/Halles/Logan/Boston piepilsētas laivas.

Par Boston

Boston ir galvaspilsēta Masačūsetsā ASV. Boston ir viena no vecākajām pilsētām Amerikas Savienotajās Valstīs, kas dibināta ar rīkotājiem no Anglijas 1630 un bija galvenais vieta Amerikas revolūcijas. Kā vietā Boston Tea puse, Bostonas Massacre, kaujas Bunker Hill, un Siege Boston, pilsēta ir, visiem nolūkiem un, viena milzīgajā brīvdabas vēstures muzejs. Boston ir lieliska vieta mīlētājiem jūras veltes, kas var sēdēt pie ostas ar Seaport rajona un parauga labākajiem vietējiem austeres, svaigu tvaicētus omāru un pasaules vadošais-vislabākajiem biezzupa, bet sporta fani nekad nebūs garlaicīgi pie mājas Red Sox , patrioti un Celtics.

angļu valsis Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Boston Harbour Cruises

1 Long Wharf, Boston,, MA 02110, USA