BornholmerFærgen Prāmji

BornholmerFærgen
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt BornholmerFærgen prāmi uz Dānijā, Zviedrijā un Borholm Island. BornholmerFærgen ir Dānijas valstij piederošs uzņēmums, kas piedāvā visaugstākos standartus jūras transportā. AFerry vienmēr lētas cenas BornholmerFærgen Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt BornholmerFærgen prāmjus uz ostām Koge Dānijā, Ystad Zviedrijas, Sassnitz par Isle of Ruegen un Ronne uz Bornholmas salā. Skatīt zemāk jaunāko BornholmerFærgen cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu BornholmerFærgen grafika.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Visiem pasažieriem pēdējā reģistrācija ir 20 minūtes pirms izbraukšanas. Bornholmstrafikken izmanto automātisku reģistrācijas sistēmu. Lai izmantotu automātisko reģistrāciju, jums būs nepieciešama Bornholmstrafikken rezervācijas atsauce.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

BornholmerFærgen Maršruti

   On klāja BornholmerFærgen (Bornholmstrafikken) prāmjiem

   BornholmerFærgen flote sastāv no trīs moderni, ērti, labi aprīkotas prāmjiem. Uz H/F Villum Clausen , tad M/F Povl Anker un M/S Hammerodde .

   Uz visiem BornholmerFærgen prāmjiem jūs atradīsiet veikalu, bistro, kurā pasniedz brokastis, aukstos dzērienus, uzkodas un sviestmaizes, kafejnīca, kurā pasniedz brokastis, dzērieni un nelielu izvēli aukstos ēdienus, kā arī bērnu rotaļu zonas parāda karikatūras par "mazajiem pasažieriem". Par M/F Povl Anker un M/S Hammerodde , kas tiek izmantoti BornholmerFærgen s garākiem maršrutiem, jums ir arī iespēja pasūtīt kabīnes visaugstākās kvalitātes nozīmē, ka jūs ierodaties jūsu galamērķis sajūta svaigu un gatavi iet!


   Pet Rezervēšana Informācija

   pet rezervācijas informācija

   Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja BornholmerFærgen prāmis ar AFerry.

   Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

   Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju jūs nepieciešama pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .

   Video

   BornholmerFærgen YouTube Video