Bonifacio uz Sardīniju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Bonifacio

Bonifacio prāmju osta ir galvenā osta atrodas uz dienvidiem no Korsikas un tas ir atdalīta no Itālijas salā Sardīnijā, ko šaurumu Bonifacio, kas ir tikai 7 jūdzes plata. Bonifacio tika pamatots ar Bonifazio, Marquis Toskānas, 9. gadsimtā. Tas dod to perfektu saikni starp divām salām ar prāmjiem, kas visus var rezervētajiem izmantojot AFerry

Pilsēta ir sadalīta divās daļās; vecpilsēta (Vieille Ville) un Upper pilsētas (la Haute Ville). Bonifacio ir maza viduslaiku pilsēta ar šaurām ceļiem, jāpapildina ar veco māju, kas atrodas uz ilgu balta kaļķakmens zemesrags, kas ir sculpted ar okeānu uz neparastu un aizraujošu formas. Turklāt, Bonifacio ir ļoti populārs tūrisma galamērķis, jo tās tuvumā daži no labākajiem pludmales Korsikā.

Pastāv ievērojamas vietas, vērts apmeklēt un aptuveni Bonifacio, piemēram, 12. un 13. gadsimta baznīcām, tostarp Ste Marie Majeure un St Dominique, par "kāpņu karaļa Aragon" un The Aquarium de Bonifacio. Laivu braucieni uz alas Sdragonato ir arī pieejama.

Bonifacio varat baudīt citas aktivitātes, piemēram, golfs, iepirkšanās boutiques pilsētā, baudot lielisku virtuvi kādā no daudzajiem restorāniem, kā arī gumijlēkšana, kalnu riteņbraukšana, niršana un vindsērfings.

Par Sardīniju

Sardīnija ir otra lielākā Vidusjūras sala (pēc Sicīlija), un ir konstitucionāla daļa Itālijā

Sardīnija ir sena un bagāta vēsture. cilvēku joprojām iepazīšanās apmēram 250,000 Britu Kolumbijā ir atrasti uz salas.

Sardīnija ir kalnaina un auglīga sala, kas bauda siltu, Vidusjūras klimats un piesaista daudzus apmeklētājus ar savu skaisto ainavu, vēsturiskās vietas un patīkamu piekrastes kūrortiem.

Sala noteikti pārsūdzēt visi dabas mīlētājiem, vai vēlaties jūru, nikns upes, kalni, pauguri vai mežus.

Getting savu pārgājienu zābaki un klīstot apkārt ainava ir ļoti ieteicams jebkuram vizīti Sardīnijā.

Ja esi Sardīnijā atpūsties tad nav jābaidās, jo vietējie restorāni nodrošina lielu klāstu pārtiku. Maz ticams, ka tomēr jums tiks pasniegta līdz 7 vakarā, tāpēc nav agri pusdienas!