Bonifacio uz Santaterēza Gallura Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 3 šķērsošana katru dienu
    30 min
    Saņemt cenu
  • neregulārie pārbraucieni
    20 min
    Saņemt cenu

Zemas Bonifacio uz Santa Teresa di Gallura cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Par Bonifacio

Bonifacio prāmju osta ir galvenā osta atrodas uz dienvidiem no Korsikas un tas ir atdalīta no Itālijas salā Sardīnijā, ko šaurumu Bonifacio, kas ir tikai 7 jūdzes plata. Bonifacio tika pamatots ar Bonifazio, Marquis Toskānas, 9. gadsimtā. Tas dod to perfektu saikni starp divām salām ar prāmjiem, kas visus var rezervētajiem izmantojot AFerry

Pilsēta ir sadalīta divās daļās; vecpilsēta (Vieille Ville) un Upper pilsētas (la Haute Ville). Bonifacio ir maza viduslaiku pilsēta ar šaurām ceļiem, jāpapildina ar veco māju, kas atrodas uz ilgu balta kaļķakmens zemesrags, kas ir sculpted ar okeānu uz neparastu un aizraujošu formas. Turklāt, Bonifacio ir ļoti populārs tūrisma galamērķis, jo tās tuvumā daži no labākajiem pludmales Korsikā.

Pastāv ievērojamas vietas, vērts apmeklēt un aptuveni Bonifacio, piemēram, 12. un 13. gadsimta baznīcām, tostarp Ste Marie Majeure un St Dominique, par "kāpņu karaļa Aragon" un The Aquarium de Bonifacio. Laivu braucieni uz alas Sdragonato ir arī pieejama.

Bonifacio varat baudīt citas aktivitātes, piemēram, golfs, iepirkšanās boutiques pilsētā, baudot lielisku virtuvi kādā no daudzajiem restorāniem, kā arī gumijlēkšana, kalnu riteņbraukšana, niršana un vindsērfings.


Par Santa Teresa Gallura

FEE (Vides izglītības fonda) piešķirts slaveno vides apliecinājums Zilā karoga uz Santa Teresa prāmju ostas to apņemšanos uzturēt ostu labi organizēta un tīru.


Getting labāko cenu par jūsu Bonifacio Santa Teresa di Gallura prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu Labākās cenas prāmjiem no Bonifacio Santa Teresa di Gallura. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bonifacio Santa Teresa di Gallura maršrutā ir tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā kāds, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bonifacio Santa Teresa di Gallura prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bonifacio Santa Teresa di Gallura ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .