Bonifacio Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Bonifacio ar AFerry. Prāmji uz Bonifacio, Korsikā, ir pieejami no Sardīnijas. Jūs varat veikt prāmi uz Bonifacio no Santa Teresa Gallura.

Bonifacio prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Bonifacio darbina ar Moby Lines. Kad jūs meklēt prāmi uz Bonifacio, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ajaccio, Porto Vecchio un Propriano, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Bonifacio prāmji ar Moby Lines ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Bonifacio būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Bonifacio Prāmji
  • Bonifacio Prāmji
  • Bonifacio Prāmji

Par Bonifacio

Bonifacio prāmju osta ir galvenā osta atrodas uz dienvidiem no Korsikas un tas ir atdalīta no Itālijas salā Sardīnijā, ko šaurumu Bonifacio, kas ir tikai 7 jūdzes plata. Bonifacio tika pamatots ar Bonifazio, Marquis Toskānas, 9. gadsimtā. Tas dod to perfektu saikni starp divām salām ar prāmjiem, kas visus var rezervētajiem izmantojot AFerry

Pilsēta ir sadalīta divās daļās; vecpilsēta (Vieille Ville) un Upper pilsētas (la Haute Ville). Bonifacio ir maza viduslaiku pilsēta ar šaurām ceļiem, jāpapildina ar veco māju, kas atrodas uz ilgu balta kaļķakmens zemesrags, kas ir sculpted ar okeānu uz neparastu un aizraujošu formas. Turklāt, Bonifacio ir ļoti populārs tūrisma galamērķis, jo tās tuvumā daži no labākajiem pludmales Korsikā.

Pastāv ievērojamas vietas, vērts apmeklēt un aptuveni Bonifacio, piemēram, 12. un 13. gadsimta baznīcām, tostarp Ste Marie Majeure un St Dominique, par "kāpņu karaļa Aragon" un The Aquarium de Bonifacio. Laivu braucieni uz alas Sdragonato ir arī pieejama.

Bonifacio varat baudīt citas aktivitātes, piemēram, golfs, iepirkšanās boutiques pilsētā, baudot lielisku virtuvi kādā no daudzajiem restorāniem, kā arī gumijlēkšana, kalnu riteņbraukšana, niršana un vindsērfings.

Prāmji uz un no Bonifacio

Viss Moby Lines prāmji ir bērnu spēļu laukumus, spēles telpas un restorāni, kas piedāvā dažādus gardus reģionālās un starptautiskās virtuves ēdienus. Lielisks klāsts kajītes un sēdvietu iespējas ir pieejamas arī Jūsu komfortam.

Bonifacio Ferry Port Services

Bonifacio prāmju osta ir pakalpojumu klāstu un iespējas.

Nokļūšana Bonifacio

Bonifacio ir labi savienota ar visur uz salas, ar diviem galvenajiem autoceļiem. Autoceļš N196 iet gar rietumu pusi Korsikā, bet N198 iet gar austrumu pusē salu. Bonifacio prāmju osta ir labi iezīmētas.

Bonifacio Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blu Navy

Quai Sott Portigliola, Bonifacio, Francia, 20169, Bonifacio, Corsica

Moby Lines

Gazano, Porto di Bonifacio, 20169 Bonifacio, Corsica