Bol uz Pescara Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Bol uz Pescara prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bol līdz Pescara. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bol uz Pescara maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bol uz Pescara prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bol uz Pescara ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bol

Bol ir maza sala pie Splita Horvātijā. Bol ir slavena ar vienu no skaistākajām pludmalēm pasaulē - Zlatni žurkām, kas pazīstams arī kā Zelta raga vai Zelta raga. Pludmale ir sadalīta zemes Adrijas jūrā. Jūra ir forši un ļoti skaidri, ideāls tādām aktivitātēm kā niršanu, snorkelēšanu un vindsērfings. Bol pilsēta ir patīkama pilsēta raksturo akmens mājas. Klimats ir maigs ziemā un karstā vasarā, padarot to jauki galamērķis visa gada garumā.

Par Pescara

Pescara ir reputācija, kas ir puse pilsētas, vai pludmalēs laikā vasarā vai dziļāk pilsētas centrā ziemā. Ir daudzi slaveni diskotēkas pilsēta, kas ir vērts apmeklēt.

dzejnieks Gabriele D'Annunzio bija slavens iedzīvotājs Peskaras un veicinājusi daudz tās pašreizējo bagātību. D'Annunzio ir iespējams, vislabāk pazīstama ar to priekštecis Musolīni fašistu partijas. Viņš pārņēma nelielu pilsētu un padarīja savu privāto diktatūru uz pāris gadiem, bet Itālijas valdība tonētas pār to, ko darīt ar viņu. Viņš arī samazinājās naktspods burkānus uz jumta Itālijas parlaments protesta pār Itālijas sakāve I Pasaules kara.