Bol Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Bol osta atrodas uz dienvidu krastu Brac (Horvātijas sala). Prāmji no Bol doties Pescara Itālijā. Jūs varat rezervēt prāmi ar AFerry

  • Bol Prāmji
  • Bol Prāmji
  • Bol Prāmji

Par Bol

Bol ir maza sala pie Splita Horvātijā. Bol ir slavena ar vienu no skaistākajām pludmalēm pasaulē - Zlatni žurkām, kas pazīstams arī kā Zelta raga vai Zelta raga. Pludmale ir sadalīta zemes Adrijas jūrā. Jūra ir forši un ļoti skaidri, ideāls tādām aktivitātēm kā niršanu, snorkelēšanu un vindsērfings. Bol pilsēta ir patīkama pilsēta raksturo akmens mājas. Klimats ir maigs ziemā un karstā vasarā, padarot to jauki galamērķis visa gada garumā.

Prāmji uz un no Bol

SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā sastāv galvenokārt no zemūdens spārniem un katamarāni. SNAV prāmji spēj sasniegt ātrumu līdz 38 mezgliem. Visi SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

Bol Ferry Port Services

Bol prāmju osta ir ļoti pamata, un ir vienkārši doks pacelt un pilināmā off pasažierus. Tomēr netālu ir skaista Zlatni rat pludmales, restorāni, kafejnīcas un bāri gaidīt, kamēr jūsu prāmja atiešanas.

Nokļūšana Bol osta

Bol prāmju osta ir viegli pieejama no jebkuras vietas uz salas. Jūs varat braukt ar autobusu vai taksometru uz ostu, vai arī, ja esat uzturas Bol tas ir ar pastaigas attālumā no jebkuras vietas pilsētā.

Bol Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SNAV

Ulica Bolskih Pomoraca, 21420, Bol, Croatia