Bojden Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Bojden atrodas uz salas Funenā (Fyn) Dānijā. Ar AlsFærgen jūs varat pasūtīt prāmjus no Bojden līdz Fynshav salā Als caur AFerry

  • Bojden Prāmji
  • Bojden Prāmji
  • Bojden Prāmji

Prāmji uz un no Bojden

AlsFærgen šobrīd darbojas viens kuģis starp Bojden un Fynshav, ar M/V Thor Sydfyen . Uz klāja telpas uz šīs modernu, labi aprīkotu prāmi ietver bistro restorāns/kafejnīca, kas pārdod tikko veikts maizītes (dāņu sviestmaizes), uzkodas un karstos un aukstos dzērienus. Ir arī vairākas spēļu laukumu bērniem un ārpus.

Nokļūšana Bojden

Ja ceļo ar automašīnu no Odense, veikt ceļu 9 caur Ringe un veikt ceļu 8 dienvidiem virzienā Bojden.

Par Bojden

Bojden Prāmju osta atrodas gleznainā vietā atrodas dienvidrietumu reģionā salas Funenā (dāņu: Fyn), ar daudzajiem pludmales, un Quant ostas pilsēta atmosfēra. Funen ir trešā lielākā sala Dānijas aiz Jaunzēlandes un VENDSYSSEL-tava. Bojden atrodas dienvidrietumos Odense, galvenā pilsēta Funen Island.

Funen (Fyn) ir saistīta ar galveno Dānijas Zēlandes salā ar Lielo Belt Bridge, kas veic gan automašīnas un vilcienus. Ir arī divi tilti, kas savieno Funenā uz Dānijas Jitlandes pussalas, kas tikai automašīnām.

Lai gan šie tilti saistīt Dānijas salu Fyn ar apkārtējām salām, tad Bojden prāmju satiksme nodrošina ērtu veidu, kā ceļo uz tuvējo ostu Fynshav salā Als.

Bojden Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

AlsFærgen

Bojden Landevej 49, Bojden, 5600 Fåborg, Denmark