Bodruma uz Dodecanese salu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Bodrumas

Bodrumas ir populārs ģimenes kūrorts Turcijā, ar bagātīgu vēsturisko un kultūras mantojumu. Kaut arī pazīstams galvenokārt kā vasaras brīvdienu galamērķi, Bodrum kļūst arvien populārs ar apmeklētājiem citās sezonās. Iemeslu ir daudz, bet, iespējams, galvenokārt, ir iespēja baudīt tās atrakcijas vairāk cieši, izvairoties kņadas sezonas. Atšķirībā no daudzām atpūtas kūrortiem Bodrumas neaizver savas slēģi pēc vasaras beigām, bet turpina aktīvu gan mazāk traks dzīvi pati. Krāsains bazaars ir atvērti to plānotajās dienās, temperatūra patīkamas un vietējiem cilvēkiem ir vairāk laika, lai katram apmeklē viesis.

Bodrumas šodien ir moderns, kosmopolītisku brīvdienu kūrorts populārs ar ģimenēm un jaunākiem komplektu no visas pasaules. Tā ir izvēle galamērķis tiem, kas interesējas par bagāto vēsturisko mantojumu un dabas skaistumu reģionā, bet tās prestižā ranga ir piesaistījusi veselu plejādi zvaigznēm turku izklaides pasaulē. To var patiesi teikt, ka šī dažādība tās apmeklētājiem atbilst arī dažādas tās piedāvājumu.

skatīt zemāk Bodrumas prāmju grafiku informāciju, un mūsu pilnīga rokasgrāmata jomā.

Par Dodekanēsas salām

divpadsmit salas Dodekanēsas ķēdē, ieskaitot salas Kos, Rhodes, Symi, Kalymnos un Kaparthos, katrs ir atšķirīgs atšķirīga, un ir labi vērts apmeklēt.

Varbūt jūs meklējat citām salām Egejas, piemēram, Krēta .