Bodruma uz Kos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Bodrumas uz Kos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bodrum uz Kos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bodruma uz Kos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bodrum uz Kos prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bodruma uz Kos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bodrumas

Lai gan pazīstams galvenokārt kā vasaras brīvdienu galamērķi, Bodrum kļūst arvien populārs ar apmeklētājiem citās sezonās. Iemeslu ir daudz, bet, iespējams, galvenokārt, ir iespēja baudīt tās atrakcijas vairāk cieši, izvairoties kņadas sezonas. Atšķirībā no daudzām atpūtas kūrortiem Bodrumas neaizver savas slēģi pēc vasaras beigām, bet turpina aktīvu gan mazāk traks dzīvi pati. Krāsains bazaars ir atvērti to plānotajās dienās, temperatūra patīkamas un vietējiem cilvēkiem ir vairāk laika, lai katram apmeklē viesis.

Bodrumas šodien ir moderns, kosmopolītisku brīvdienu kūrorts populārs ar ģimenēm un jaunākiem komplektu no visas pasaules. Tā ir izvēle galamērķis tiem, kas interesējas par bagāto vēsturisko mantojumu un dabas skaistumu reģionā, bet tās prestižā ranga ir piesaistījusi veselu plejādi zvaigznēm turku izklaides pasaulē. To var patiesi teikt, ka šī dažādība tās apmeklētājiem atbilst arī dažādas tās piedāvājumu.

Par Kos

Kos prāmju forts atrodas Kos pilsētā, uz ziemeļaustrumiem no salas, un ir dzīva un rosīgs osta nodrošina prāmju savienojumus ar daudzām citām Dodekanēsas salām. No šejienes, ir regulāra satiksme uz kontinentālo Grieķiju un citām salām Dodecanese jomā.

Kosas ir otrā lielākā no Dodekanēsas salām, pēc Rodā, un ir pazīstams dzimtene Hipokrāta. Salas galvaspilsēta, ko sauc arī Kos, ir populārs tūrisma kūrorts komplektā ar restorāniem, bāriem un naktsklubiem.

Kos ir sala pazīstama ar savu skaisto ciemiem un pludmalēm, un ir populārs brīvdienu galamērķis tūristiem no visas pasaules.